Arkadia - Sill

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Arkadia - Sill

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

10
Zbigniew Miciuła
2021-10-08 08:38:53

Wszystko bardzo dobre, polecam

10
Diana Przygodzka

Bardzo fajny hotel, czysto, schludnie, mila obsluga i dobra lokalizacja

Opis obiektu

Drodzy Goście,

serdecznie witamy na stronach Arkadii.


W związku z planowanym przeprowadzeniem prac termomodernizacyjnych dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej publikujemy zapytanie ofertowe.

Przedmiotem ogłoszenia są prace w budynku przy ul. Urzędniczej 13 w Kielcach pełniącego funkcję hotelu w ramach realizacji projektu w ramach osi priorytetowych 1-7 regionalnego programu operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 pod tytułem: „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku przeznaczonego na działalność hotelową”:

a.      Prace termomodernizacyjne

b.     Instalacje elektryczne

c.      Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy do 40 kW

Szczegóły znajdują się na stronie www.hotelkielce.com.plArkadia położona jest niedaleko centrum miasta Kielce, stolicy gór Świętokrzyskich. Blisko stąd do wszystkich ważniejszych instytucji miasta i województwa. Tylko kilka minut dzieli Państwa od największych atrakcji miasta. Goście targowi docenią zapewne bliskość oraz dobre połączenie komunikacyjne z Centrum Targowym Kielce.


Arkadia stanowi też doskonały punkt wypadowy do wielu atrakcyjnych miejsc południowo-wschodniej Polski pod względem historycznym i rekreacyjno-turystycznym. Arkadia jest 10-piętrowym budynkiem, posiadającym 150 miejsc noclegowych w zmodernizowanych pokojach jedno dwu i trzy-osobowych. Doskonała lokalizacja oraz bliskość dworca PKP i PKS to dodatkowe atuty Arkadii. 


Naszym gościom gwarantujemy wygodę, bezpieczeństwo i miłą obsługę za niską cenę Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Państwu wysoki standard świadczonych usług a ludziom biznesu idealne miejsce pracy. 


Atuty Arkadii to:

- dogodna lokalizacja blisko centrum miasta

- przyjazna i serdeczna atmosfera

- wykwalifikowany personel

- niskie ceny

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej