Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Apartamenty Willa "Pienińska" położone są w sercu Pienin w Kluszkowcach - malowniczej miejscowości pomiędzy pasmem Lubania, a Jeziorem Czorsztyńskim. Oferujemy Państwu nowo otwarty budynek z 25 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4 - osobowych w tym 3 apartamenty. Wszystkie pokoje z łazienkami. Pokoje wyposażone są w TV SAT, bezprzewodowy dostęp do internetu. Wszystkie pokoje z balkonami lub widokiem na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie. Na terenie obiektu znajduje się sala na 30 miejsc.

Posiadamy również apartamenty. Pokoje wyposażone są w TV SAT i bezprzewodowy dostęp do internetu.

Posiadamy duży ogrodzony parking - bezpłatny. Gościom zapewniamy smaczną domową a także regionalną kuchnię. Goście mają możliwość korzystania z kuchni lub wykupienia obiadów na miejscu. 

Z okien roztacza się widok na Jezioro Czorsztyńskie, Tatry, górę Wdżar ze stacją narciarską, oraz pasmo Lubania.

Willa Pienińska położona jest w sąsiedztwie stacji narciarskiej Czorsztyn - SKi. Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach to nowoczesny ośrodek narciarsko-rekreacyjny wyposażony w trzy wyciągi orczykowe i jeden krzesełkowy, pięć armatek śnieżnych. Dwa ratraki na bieżąco przygotowują trasy zjazdowe i biegowe. U podnóża stoku znajduje się restauracja a na szczycie w malownicza "Bacówka".

 

 

 

 

Zapraszamy na Boże Narodzenie 2020 w terminie 23-27.12 koszt pobytu 600 zł.


W cenie 3 noclegi ( 3 śniadania, 3 obiadokolacje + uroczysta Wigilia )


Menu kolacji wigilijnej:


- barszcz czerwony z uszkami;

 

- pierogi z kapustą i grzybami;

 

- ryba z surówką i ziemniakami;

 

- kompot wigilijny;

 

- deser

 


Rezerwuj nocleg