Agroturystyka Pod Horodyskiem

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Agroturystyka Pod Horodyskiem

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do podbieszczadzkiej miejscowości Łukawica, położonej opodal rzeki San w pobliżu Leska na terenie Parku Krajobrazowym Gór Słonnych i otoczona jest wzgórzami pokrytymi lasami.


Gospodarstwo Agroturystycze „Pod Horodyskiem” to samodzielny budynek z pokojami 2, 3 i 4 osobowymi. Wszystkie pokoje posiadają niezależne łazienki. Do wyłącznej dyspozycji jest kuchnia oraz salonik wypoczynkowy z kominkiem. Łącznie posiadamy 20 miejsc noclegowych. W budynku istnieje mozliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu. Istnieje możliwość zamówienia obiadów lub sporządzania posiłków we własnym zakresie.


Cennik:

  • noclegi w pokojach gościnnych od 45 do 50 zł osoba/doba


Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20% ceny rezerwacji na nasze konto:

Józef Orłowski

BGŻ o/Lesko

Numer rachunku: 56 2030 0045 1130 0000 0438 0460


Do dyspozycji udostępniamy pralnię i suszarnię wyposażoną w automatyczną pralkę, żelazko oraz deskę do prasowania. Obok budynku przepływa potoczek Dyrbek, obok którego znajduje się duży, zadaszony grill, z którego można korzystać bez ograniczeń. Na naszym terenie znajduje się sympatyczne "mini zoo" z bażantami.


Na terenie gospodarstwa znajdują się parking z miejscem na przyczepy kempingowe, plac zabaw dla dzieci, boisko z bramkami, duża wiata z podwieszanym grillem, oświetleniem i ławami.


Nasze gospodarstwo otrzymało I nagrodę w konkursie agroekoturystycznym „Zielone Lato 2007” w kategorii „najlepsze gospodarstwo agroturystyczne”.


W gospodarstwie znajdują się konie przeznaczone pod siodło lub do zaprzęgu. Latem gospodarze proponują przejażdżki bryczką, a zimą kuligi. Dla dzieci przeznaczony jest mały kucyk, na którym mogą rozpoczynać swoją przygodę z końmi. Miłośnicy pieszych wędrówek również znajdą coś dla siebie, okoliczne pagórki i lasy są wspaniałym miejscem na piesze wędrówki, dla miłośników przyrody idealna będzie ścieżka przyrodniczo - leśna „Na górze Sobień” znajdująca się w odległości zaledwie 2 km od gospodarstwa. Miłośnicy mocnych wrażeń znajdą również coś dla siebie, w pobliskiej Bezmiechowej znajduje się lotnisko szybowcowe, z którego roztacza się piękna panorama na całe Bieszczady. Dla zmotoryzowanych okolica stoi otworem, bowiem do słynnego Zalewu Solińskiego jest zaledwie 30 minut drogi samochodem, a do pełnego zabytków Leska zaledwie 5 minut drogi.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej