Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Chata "Lidia" to przytulne całoroczne gospodarstwo agroturystyczne w Międzygórzu. Unikalna lokalizacja i oryginalne wnętrze są pierwszymi wyróżnikami naszej Chaty spośród pozostałych obiektów. Utrzymana w prawdziwie górskim klimacie, w większości wykończona ręcznie przez właściciela jest miejscem jedynym w swoim rodzaju. Każdy z pokoi ma swój klimat, nie jest bezosobowy jak w większości hoteli, a jednocześnie oferuje wszelkie wygody i udogodnienia. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor.


Cena: 40 zł od osoby


Dla miłośników muzyki przygotowaliśmy specjalną atrakcję - fortepian znajdujący się w naszym obiekcie.


Oprócz noclegów oferujemy naszym Gościom różne formy aktywnego wypoczynku. Latem proponujemy jazdę konną na jednym z trzech wierzchowców będących pod opieką właścicieli. Zapewniamy również wykwalifikowanego instruktora. Ogromne tereny dookoła Chaty pozostają do wyłącznej dyspozycji Gości. Konie nie są jednak jedynymi zwierzętami żyjącymi na naszym terenie. Posiadamy również kozy, których mleka można się napić, psa i koty, które zawsze chętnie towarzyszą Gościom w wypoczynku. Wielbicielom pływania oferujemy wyjazdy na położony kilka kilometrów dalej basen. Jako stali klienci zapewniamy naszym Gościom wstęp po znacznie niższych cenach.


Oprócz tego zapraszamy miłośników rowerowych wycieczek - okoliczne szlaki obfitują w tereny o różnym stopniu trudności, jednak równie pięknych widokach - od łatwych tras łagodnie krążących wokół Międzygórza, po trasy godne wytrawnych mistrzów MTB. Podobną trasa można wybrać się na piechotę - dzięki położeniu naszej Chaty wysoko ponad centrum Międzygórza wystarczy przejść parę kroków i już można podziwiać panoramę Masywu Śnieżnika w całej okazałości.


Zimą zaś zapraszamy Państwa na narty! W samym Międzygórzu istnieją dwa stoki o niezbyt wygórowanym poziomie trudności. Wyciąg na te stoki znajduje się niedaleko od Chaty. Dowodzimy naszych Gości także do Czarnej Góry - jednej z największych polskich baz narciarskich. Stamtąd zaś prowadzi 5-kilometrowa trasa bezpośrednio do Międzygórza. Oferujemy także lekcje nauki jazdy z wykwalifikowanym instruktorem. Można również wybrać się do czeskich kurortów - przejechawszy raptem 30km znaleźć się można w centrum zimowej rozrywki po czeskiej stronie Sudetów. Zaś po dniu spędzonym na stoku wrócić do malowniczego Międzygórza, aby odpocząć po ogromie turystów.


Chata "Lidia" to przytulne całoroczne gospodarstwo agroturystyczne. Głównymi wyróżnikami naszej chaty spośród pozostałych obiektów agroturystycznych są: unikalna lokalizacja i oryginalne wnętrze. Chata jest utrzymana w prawdziwie górskim klimacie. 


Do dyspozycji Gości mamy dwa apartamenty 4-osobowe oraz dwa pokoje 2-osobowe. Każdy z pokoi ma swój klimat, nie jest bezosobowy, a jednocześnie oferuje wszelkie wygody i udogodnienia. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor. 


Ponadto w Chacie "Lidia" znajdują się:

  • sauna
  • siłownia
  • mini-sala taneczna
  • pokój barowy z kominkiem
  • aneks kuchenny do dyspozycji Gości
  • chatka grillowa
  • fortepian


Bardzo prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny.

Zapytaj o nocleg