W podanym terminie posiadamy wolne pokoje typu standard w Willi Karpatia lub pokoje z balkonem o standardzie hotelowym w Willi Grand Karpatia. Koszt pobytu jest uzależniony od wyboru oferty. Cena w przypadku wyboru pokoju typu standard wynosi 100 zł. od osoby dorosłej lub pokoje o podwyższonym standardzie w cenie 130 zł. od osoby. Koszt pobytu dziecka z połową porcji wyżywienia jest niższy o 20zł. W przypadku pobytu na krócej niż 3 doby koszt wyższy o 20zł.


Podane ceny zawierają nocleg, śniadanie i obiadokolację, godziny wydawania posiłków do ustalenia każdorazowo na miejscu. W ofercie posiadamy również pokoje typu studio oraz dwuosobowy apartament z kominkiem i jacuzzi. Koszt apartamentu 380zł za dobę.


https://www.facebook.com/pg/WILLA.KARPATIA/photos/?tab=album&album_id=1423320964388359


W trakcie pobytu otrzymujecie Państwo kartę zniżkowa na wiele atrakcji podhalańskich (35% na termy). Na terenie obiektu kawiarnia z pyszna kawą, ciachem i węgierskim winem oraz sala kominkowa z bilardem. W bezpośredniej odległości znajdują się równie baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej, Szaflarach oraz Zakopanem.


Zapraszamy

Rezerwuj nocleg