Bukowa Chata to obiekt usytuowany w sercu Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Reprezentuje on prawdziwie góralski, rustykalny styl stanowiący kombinację klimatu Podhala oraz kanadyjskich, drewnianych domków. Chata przynależy do wyjątkowego kompleksu rekreacyjnego - Jugów Sport Park, oferującego moc sportowych atrakcji o każdej porze roku. Jest to lokalizacja stworzona dla osób, które choćby na krótki moment chcą w pełni oderwać się od miejskiego hałasu i skosztować odrobiny spokoju w otoczeniu przyrody.


Szlaki turystyczne prowadzące na najwyższe szczyty Gór Sowich - Wielką Sowę i Kalenicę - przechodzą pod samymi drzwiami Bukowej Chaty, zachęcając do eksploatacji magicznych zakamarków Parku Krajobrazowego Gór Sowich.


Dodatkowymi atutami są możliwości rozpalenia ogniska nad pobliskim stawikiem lub grilla na przynależącym do Chaty tarasie, skorzystanie z dostępnej sauny fińskiej lub rozegranie relaksującej rozgrywki w piłkarzyki stołowe.

Ceny noclegów zaczynają się już od 40zł/os wraz ze śniadaniem w pokojach i od 70zł/os w apartamentach z aneksami kuchennymi.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej