Właściciel: Anna Ziółek

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do naszych komfortowych Apartamentów w Sopocie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży znamy potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Staramy się uczynić wszystko aby Państwa pobyt w Sopocie był niezapomniany i aby naszym gościom niczego nie zabrakło. Jesteśmy właścicielami wszystkich...
Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do naszych komfortowych Apartamentów w Sopocie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży znamy potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Staramy się uczynić wszystko aby Państwa pobyt w Sopocie był niezapomniany i aby naszym gościom niczego nie zabrakło. Jesteśmy właścicielami wszystkich apartamentów i jednocześnie mieszkańcami Sopotu, dlatego zależy nam na naszej pracy i potrafimy doradzić w każdej sytuacji. Do każdego z naszych gości podchodzimy indywidualnie. W odróżnieniu od dużych firm pośredniczących w wynajmie apartamentów, my służymy radą i pomocą każdego dnia pobytu i osobiście dbamy o zachowanie jakości naszych usług. Uśmiech i zadowolenie gości Sanhaus-Apartments to satysfakcja i radość z naszej pracy, dlatego staramy się aby pobyt u nas był wyjątkowy i niezapomniany.

Nasze Apartamenty położone są w samym sercu kurortu, a jednocześnie w miejscach spokojnych i oddalonych od turystycznego gwaru. W zasięgu ręki mają Państwo plażę, deptak, sklepy i restauracje.

Wszystkie mieszkania są w pełni wyposażone i spełniają najwyższe standardy w swojej kategorii. Stanowią doskonałą alternatywę dla drogich i przepełnionych hoteli, gwarantując ciszę, spokój i kameralny nastrój, a także, co najważniejsze, niezależność.

Zapraszamy do spędzenia urlopu w centrum pięknego i przepełnionego historią Sopotu. Tylko tutaj odnajdą Państwo niezapomniane chwile i poczują się wyjątkowo.

Dziękujemy za Państwa wieloletnie zaufanie!
więcej

Opinie o obiektach właściciela: