Zwierzęta

Ze względu na bezpieczeństwo innych uczestników ośrodka, pieski na terenie ośrodka prosimy prowadzić wyłącznie na smyczy, pieski na tzw. stronę i swobodne bieganie prosimy wyprowadzać tylną bramą obok altany i ogniska, klucz do bramy znajduję się przy kluczach do domku.


Każdy z naszych domków stanowi samodzielny i niezależny domek, który przeznaczony jest tylko do Twojej dyspozycji. Domki nie posiadają części wspólnych z innymi domkami oraz innymi pomieszczeniami. W naszych domkach możesz poczuć się jak we własnym domku, bez innych lokatorów, domek będzie tylko dla Ciebie i tylko do Twojej dyspozycji. Nasze domki są oddzielone od siebie, co stwarza komfort i intymność pobytu. Każdy z naszych domków posiada swoje niezależne wejście.


Teren wokół domków jest zagospodarowany tak, aby każdy poczuł się swobodnie i wygodnie, każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Naszym gościom proponujemy relaks na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej zieleni i drzew.

Posiadamy plac zabaw dla dzieci, trampolinę, piaskownice wraz z zabawkami, plastikowe zabawki, boisko do piłki siatkowej oraz boisko do babingtona, piłki do gry, paletki + lotki do gry.

Na deszczowe dni posiadamy miejsce do zabawy na wolnym powietrzu, jest to duża zadaszona altana która może pełnić 2 funkcję, może być miejsce na spotkanie lub miejsce do zabaw dla dzieci i dorosłych. Na terenie altany znajduje się stół do pingponga wraz z paletkami i piłeczkami, stół do piłkarzyków, cymbergaj.

A dla spragnionych natury polecamy piękne Beskidy i szlaki górskie, bezpośrednie wyjście z ośrodka w stronę Skrzycznego, a po górskich wędrówkach czas na ognisko i odpoczynek na łonie natury. Posiadamy również bezpieczne miejsce na ognisko, posiadamy kijki na kiełbaski, drewno na ognisko można zakupić bezpośrednio u nas.


Na terenie ośrodka znajdują się małe altanki w których można usiąść i oczytać książkę.


Posiadamy duży, przestronny parking dla samochodów, niezależny i bezpieczny wjazd do domków, utwardzoną drogą.


Cały ośrodek jest ogrodzony i bezpieczny, wjazd do domków zamknięty na bramę automatyczną, każdy domek posiada własny pilot do bramy, co stanowi niezależność i dyskrecję podczas pobytu w Naszym ośrodku.


Do dyspozycji oddajemy trzy rodzaje domków:


Domek typu A ( piętrowy )


samodzielny, wolno stojący domek, posiada wejście z balkonem od przodu domku oraz wyjście na taras i ogród z tyłu domku.

Domek składa się z parteru ( salon, aneks kuchenny, łazienka ) i piętra ( 2 pokoje 2 osobowe osobno zamykane w każdym pokoju są pojedyncze łóżka które możemy złączyć razem ).


https://www.facebook.com/pg/Domki-Ca%C5%82oroczne-Buczkowice-1699541823504938/photos/?tab=album&album_id=1699552663503854


https://panorama.nocowanie.pl/65/28265/28265.html


Pojemność domku: od 4 do 8 osób

Ilość domków: 4


Domek typu B ( parterowy )


samodzielny, wolno stojący domek, posiada wejście do domku z tarasem do wypoczynku i widokiem na ogród.

Domek składa się tylko z parteru ( salon, aneks kuchenny, łazienka i 1 mały pokoik osobno zamykany, w pokoju są pojedyncze łóżka które można złączyć razem ).


https://www.facebook.com/pg/Domki-Ca%C5%82oroczne-Buczkowice-1699541823504938/photos/?tab=album&album_id=1699555893503531

https://panorama.nocowanie.pl/65/28265/28265.html


Pojemność domków: od 2 do 4 osób

Ilość domków: 2

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej