Zającówka

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Zającówka

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

piotr
9.8
piotr
2020-09-24 17:23:55

Najlepsze miejsce na relax.Kolejny nasz pobyt w Zającówce (wrzesień 2020 ).Bardzo miła atmosfera,sympatyczna obsługa,pyszne jedzonko.

Kasia
8.8
Kasia
2020-08-31 07:48:14

Bardzo fajne miejsce. Sympatyczna obsługa. Jeden minus dla łazienki, która mieliśmy - brzydki zapach, który się nasilał z każdym dniem.

Opis obiektu

ENKLAWA ciszy i spokoju w samym sercu Szklarskiej zaprasza :) Witam Państwa serdecznie w ZAJĄCÓWCE w Szklarskiej Porębie !!!   Jeżeli szukacie Państwo ucieczki od zgiełku codzienności wielkich miast,   jeżeli chcecie choć na chwilę zamienić warkot samochodów na kojący pomruk drzew, Jeżeli zamiast spalinowego oddechu miasta wolicie natchnąć pierś świeżym górskim powietrzem...   Jest to możliwe właśnie w Szklarskiej Porębie, a najlepiej w obiekcie ZAJĄCÓWKA :)  Dlaczego? Ponieważ jest to... Zielona ENKLAWA ciszyi spokoju w centrum Szklarskiej. Goście często nie dowierzają, kiedy podczas rozmowy telefonicznej informuję, że jesteśmy w centrum miasta, a zaraz potem dodaję, ze nie mamy sąsiadów. Wielu już to sprawdzoło i potwierdziło z zachwytem, że obiekt ukryty jest na obszarze śródmiejskiej enklawy leśnej w samym sercu Szklarskiej Poręby. Od zgiełku miasta chroni go rzeka Kamienna, a w bliskiej okolicy, w odległości 100 m znajduje się centrum handlowo -...