Wypoczynek - to bardzo ważne słowo w dzisiejszych czasach, które jednym kojarzy się z leżeniem i nicnierobieniem. Aby odpocząć i oderwać się od codziennych życiowych zmagań nie wystarczy wyjechać na upragniony urlop. Sztuką jest umieć wykorzystać ten czas aby skutecznie oderwać się od codziennej rutyny, życiowych zajęć.
W naszym obiekcje doskonale się to udaje ; można odpocząć w ciszy na łonie natury, z dala od codziennego hałasu oraz poświęcić ten czas całkowicie dla rodziny. Dlatego głównie odwiedzają nas rodziny z dziećmi. Cena w sezon wysoki 300 zł doba za domek 2+2,
Czerwiec. wrzesień 220 zł doba za domek 2+2,
Do Państwa dyspozycji posiadamy domki letniskowe po 35m2.-z pełnym wyposażeniem -aneks kuchenny, salon, sypialnia ,tv. wszelkie uzgodnienia wcześniejszej rezerwacji prosimy uzgadniać telefonicznie lub na e mal -rezerwacja. .Doba rozpoczyna się od godziny14-stej kończy się o dniu wyjazdu o godzinie 10--tej. Na posesji znajduje się bezpieczny parking posesja całkowicie ogrodzona znajdująca się w zacisznej okolicy Ustronia Morskiego - jeżeli chcesz wypocząć w ciszy i spokoju to idealne miejsce dla Ciebie. Dla gości posiadamy rowery, miejsce do griilowania boisko do siatkówki. Ogrodzone mini boisko do piłki nożnej. Odległość do plaży ok 700m Na terenie posiadamy posesji posiadamy duży teren zielony ok 400m Serdecznie zapraszamy.
W miejscowości znajdują się kompleksy rekreacyjne, baseny,
obiekty sportowe, ścieżki rowerowe, szeroka nadmorska plaża oraz wiele innych sezonowych atrakcji.
W odległości 10 km znajduje się port z wieloma atrakcjami turystycznymi.
Z Ustronia Morskiego do Kołobrzegu można udać się ścieżką rowerową która prowadzi wzdłuż morza.
W miejscowości znajduje się duże zaplecze gastronomiczne, sklepy, przystań rybacka. Plaża od posesji znajduje się ok 5 minut drogi.
W przypadku rezerwacji pobieramy zadatek w wysokości 20% kwoty pobytu. Zadatek nie podlega zwrotowi
KONTAKT : , 604157023
e mail - [zapytaj o nocleg]
Domki bardzo zadbane czyste i dobrze wyposażone. W środku wszystko czego potrzeba na urlopie (aneks kuchenny, lodówka, czajnik) a także wygodne łóżka i...
Polecam z całego serca to miejsce na spędzenie urlopu, domki i piękny ogród sprzyjają udanemu wypoczynkowi, Właściciele na medal 🙂
Bardzo ładne miejsce ,spokojne na wypoczynek z rodziną i dziećmi, bliska lokalizacja do plaży i centrum miejscowości .
Dużo zieleni, spokojna okolica, przemili i pomocni właściciele, domki ok. Polecam
Mili gospodarze ,cisza,spokój,śpiew ptaków.Do morza 10 min spacerem.
Czysto, wspaniali właściciele. Same plusy. Polecam.
Polecam jedynym mankamentem telewizja i internet oraz brak ogrzewania domku ale to jest do naprawienia mimo to Godni Polecenia
Miejsce wspaniałe dla rodzin. Cicho, dużo zieleni i pełen komfort wypoczynku. Przemiła gospodyni i atmosfera rodzinna. Za rok wracamy tu na 100 %.