Domek D1 posiada PARTER - jadalnia z aneksem kuchennym, łazienka, WC, kabina natryskowa z brodzikiem, pokój dzienny z rozkładaną podwójną kanapą i dwuosobowym łóżkiem piętrowym

PODDASZE - sypialnia z dwoma podwójnymi łóżkami i rozkładaną podwójną kanapą. Wyposażenie: Kuchnia z pełnym wyposażeniem dla 8 osób, lodówka, kuchenka gazowa, pościel, TV na kartę.

Wyposażenie: Kuchnia z pełnym wyposażeniem dla 6 osób, lodówka, kuchenka gazowa, pościel, TV.

Zakwaterowanie dla maksymalnie 6 osób, 2 pokoje, 1 kuchnia

 

Domek D2 (max 9 os.)  posiada dwie sypialnie ( 2 os. i 3 os.)  na poddaszu, kominek duży living room z TV na kartę (max 4 os.) . Kuchnia w pełni wyposażona, kuchenka gazowa, lodówka, ekspres do kawy. Duży zadaszony taras z grillem.

 

Domek D3 (max 8 os.) Całoroczny drewniany domek z kominkiem, nowo wybudowany, o nastrojowym charakterze wnętrz. Domek ogrzewany kominkiem i elektrycznie.
Parter - Na parterze pokój dzienny z kominkiem i rozkładaną podwójną kanapą, TV na kartę, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem dla 8 osób, lodówka oraz kuchenką gazową. Łazienka z WC, umywalką, natryskiem i ogrzewaniem podłogowym. Poddasze - Na poddaszu dwie sypialnie: pierwsza z jednym łóżkiem małżeńskim, druga z jednym łóżkiem małżeńskim oraz rozkładaną kanapą dla dwóch osób (sypialnia z balkonem). Opis zabudowy: Na zewnątrz obszerny widokowy taras z grillem. Teren ogrodzony, z miejscem dla dwóch samochodów. Z domku widok na Babią Górę

 

Domek D4 (max 8 os.) Całoroczny drewniany domek z kominkiem, nowo wybudowany, o nastrojowym charakterze wnętrz. Domek ogrzewany kominkiem i elektrycznie.
Parter - Na parterze pokój dzienny z kominkiem i rozkładaną podwójną kanapą, TV na kartę, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem dla 8 osób, lodówka oraz kuchenką gazową. Łazienka z WC, umywalką, natryskiem i ogrzewaniem podłogowym. Poddasze - Na poddaszu dwie sypialnie: pierwsza z jednym łóżkiem małżeńskim, druga z jednym łóżkiem małżeńskim oraz rozkładaną kanapą dla dwóch osób (sypialnia z balkonem). Opis zabudowy: Na zewnątrz obszerny widokowy taras z grillem. Teren ogrodzony, z miejscem dla dwóch samochodów. Z domku widok na Babią Górę.

 

Domek D5 (max dla 8 os.) Całoroczny domek z kominkiem, nowo wybudowany, o nastrojowym charakterze wnętrza. Domek ogrzewany kominkiem i elektrycznie. Parter - Na parterze pokój dzienny z kominkiem i 2-ma rozkładanymi podwójnymi kanapami, TV na kartę, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem dla 8 osób, lodówka oraz kuchenką gazową. Łazienka z WC, umywalką, natryskiem i ogrzewaniem podłogowym. Poddasze - Na poddaszu dwie sypialnie: pierwsza z jednym podwójnym łóżkiem małżeńskim (sypialnia z balkonem), druga z dwoma osobnymi łóżkami dla dwóch osób.

 

Zapytaj nas o cenę !!! 600813187;  [zapytaj o nocleg]

www.zawojadomki.pl

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej