Nocowanie.pl na konferencji Biznes w Turystyce we Władysławowie

Blisko 150 właścicieli obiektów wzięło udział w konferencji „Biznes w Turystyce” organizowanej na początku marca we Władysławowie.

Wydarzenie odbyło się w Sali Urzędu Miejskiego, głównym organizatorem była Gmina Władysławowo i Centrum Kultury, Promocji i Sportu Władysławowo. Nocowanie.pl występowało w roli partnera wydarzenia.

 

Przedstawiciele portalu podzielili się z uczestnikami ekspercką wiedzą, prowadząc 3 z 7 prezentacji:


•    Grupy docelowe w branży turystycznej - jak doprowadzić klienta do rezerwacji? -
Marek Skowron - Kierownik ds. Sprzedaży Regionalnej

•    Komunikacja z gośćmi i zarządzanie opiniami w Internecie -
Łukasz Kucharski – Przedstawiciel Handlowy

•    Oferta idealna - jak pisać teksty, które trafią do klienta i pozytywnie wpłyną na markę? -
Kamila Miciuła - Specjalista ds. marketingu i PR

Poza przedstawicielami Nocowanie.pl w wydarzeniu jako eksperci brali udział:


Burmistrz Władysławowa pan Roman Kużel, który przedstawił najważniejsze informacje o rozwoju regionu w województwie pomorskim i plany na przyszłość.


Dyrektor operacyjny Habicon pan Marcin Głodowski, który przybliżył uczestnikom techniki sprzedaży w turystyce oraz powiedział jak zwiększyć sprzedaż za pomocą prostych trików.

W konferencji brali również udział przedstawiciele innych serwisów noclegowych, przedstawiając korzyści z zakupów grupowych w turystyce.


Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Mnóstwo praktycznych rozwiązań, konkretne przykłady, nowinki i trendy z rynku oraz możliwości współpracy z największymi serwisami noclegowymi – każdy z zainteresowanych mógł znaleźć coś dla siebie.


Osoby, które spodziewały się sprzedażowych prezentacji pokazujących wyłącznie produkty były miło zaskoczone. Prelegenci nie koncentrowali się na własnych produktach, starali się przekazać uczestnikom jak najwięcej wiedzy i własnego doświadczenia.


Najważniejszym aspektem takich spotkań jest możliwość uzyskania od uczestników informacji, które dotyczą problemów branży noclegowej w regionie, a także wspólne poszukiwanie rozwiązań, które pozwolą te problemy wyeliminować.


Dziękujemy za aktywny udział w warsztatach!

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również