Nocowanie.pl na Targach Pracy w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie

16 października przedstawiciele Nocowanie.pl wzięli udział w Targach Pracy, organizowanych przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Wydarzenie odbyło się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie i było skierowane głównie do studentów lubelskich uczelni wyższych.

 

Targi zgromadziły dość liczne grono zainteresowanych. Można tu było spotkać stoiska różnych firm z naprawdę różnorodnych branż. W tym miejscu każdy mógł uzyskać również niezbędne porady, dotyczące sporządzania dokumentów aplikacyjnych.

 

Podczas wydarzenia, przedstawiciele portalu Nocowanie.pl udzielali wszelkich niezbędnych informacji, związanych z aplikowaniem na oferowane przez nas stanowiska pracy.

 

Obecnie poszukujemy osób na następujące etaty:

 

- Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

- Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Handlowego

- PHP Developer

- Frontend Developer

 

Jesteś zainteresowany którymś z powyższych stanowisk? Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferowanych przez nas stanowisk pracy. Sprawdź koniecznie: Praca w Nocowanie.pl

 

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska związane z branżą IT. Podkreślić należy również, że i sam portal i oferowane przez nas noclegi wzbudzały zainteresowanie wśród odwiedzających. Podczas rozmów humory dopisywały, zarówno naszym przedstawicielom, jak i osobom odwiedzającym nasze stanowisko.

 

Mamy nadzieję, że każda podróż i każda pierwsza praca rozpocznie się właśnie od Nocowanie.pl.

 

fot. Paweł Bielawski (bielawski.design)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również