Obiekty noclegowe dla służb medycznych

Obiekty noclegowe dla służb medycznych

W trudnych chwilach potrafimy zjednoczyć się i wspierać tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Jasno pokazali to właściciele obiektów noclegowych, włączający się do akcji #PomagamzNocowaniepl – zostali dawcami punktów i tym samym zasilili konto szpitala w Puławach.

Nie jest tajemnicą, że polska branża turystyczna dotkliwie odczuła skutki zastoju związanego z epidemią COVID-19. Mimo tego właściciele obiektów noclegowych potrafili pomyśleć o służbach medycznych, które w tym czasie potrzebują szczególnego wsparcia. Idąc za potrzebą serca, włączyli się do akcji przygotowanej przez portal Nocowanie.pl, zostając dawcami punktów i przekazując swoje punkty pozycjonujące na cel charytatywny.

Akcja Zostań dawcą punktów ruszyła 9 kwietnia 2020 r. Od tego czasu każdy obiekt noclegowy mógł przekazać dowolną liczbę punktów na szczytny cel pomocy medykom. Punkty zostaną przeliczone na złotówki (1 punkt = 1 zł brutto), a Nocowanie.pl zobowiązało się do przekazania całej wpłaty na pomoc w walce z koronawirusem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach akcji charytatywnej Zostań dawcą punktów udało się zebrać od obiektów noclegowych aż 4700 punktów!

Pieniądze trafią do szpitala w Puławach (SPZOZ przy ul. Józefa Bema 1) i wspomogą tamtejsze służby medyczne w walce z epidemią.

Dziękujemy wszystkim właścicielom obiektów noclegowych, którzy wzięli udział w akcji Nocowanie.pl i wsparli polską służbę zdrowia. Dobro wraca!

Przedstawiamy wszystkich dawców punktów (kolejność przypadkowa):

Następny artykuł Pomysł na tanie wakacje w...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej