Plaża nad Jeziorem Okonin to wakacyjna propozycja na leżing, smażing i plażing dla mieszkańców Ciechocina i okolic. Kąpielisko cechuje się wspaniałą atmosferą, czystą wodą i dużą ilością miejsca dla osób spragnionych Słońca. Cieszy się powodzeniem małych i dyżych każdego roku w porze letniej. Na miejscu liczne atrakcje, które tylko pozwolą bardziej urozmaicić wypoczynek. Akwen otoczony ze wszystkich stron przez lasy, co zapewni odrobinę cienia w upalne dni. Poza tym jezioro stanowi prawdziwy raj dla wędkarzy - występują tu liczne gatunki ryb, a nawet raki. Urozmaiceniem dla plażowiczów jest również molo, z którego można podziwiać piękne widoki.
Krótka charakterystyka kąpieliska:
- kąpielisko strzeżone;
- niezwykle czysta woda;
- bogate zaplecze gastronomiczne;
- możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego;
- miejsce organizacji licznych imprez, koncertów i festiwali;
Jezioro Okonin zaprasza!
Byłam zaledwie parę razy nad jeziorem i gorąco polecam!Woda bardzo czysta.Osobiście przez jeden dzień byłam tylko do pomocy przy obsłudze rowerków wodnych z własnej woli.Zostałam obraźliwe potraktowana przez klientkę,ponieważ nie wypowiadałam się i nie miałam swojego zdania,bo nie znam wytycznych regulaminu.Przy wypożyczeniu supuw oczekują czegokolwiek wartościowego w razie kradzieży supa.
Nawet nie zasługuje na te jedna gwiazdkę. Obsługa nie miła, a dziewczyny w barze to mumie egipskie. Nie mówiąc o właścicielce odnosi się do ludzi beż szacunku. Chcieliśmy wynająć supa i rowerek to RZĄDALI OD NAS DOWODU. Pan obsługujący na rowery ma totalnie wylewkę, a dziewczyny mu pomagające zero własnego zdania chodzą jak kukiełki