Pogoda nad morzem w październiku 2017

Początek października w kilku wybranych przez nas miejscowościach prezentuje się deszczowo i burzowo. Termometry wskażą od 5 do 16 stopni Celsjusza. W Międzyzdrojach i w Darłowie możemy spodziewać się silniejszego wiatru. Zanim wybierzecie się nad morze, koniecznie zapoznajcie się z naszą prognozą pogody!

Pogoda nad morzem

 

Początek miesiąca w Międzyzdrojach deszczowy i burzowy. W kolejnych dniach słońce będzie co jakiś czas wyglądać zza chmur. W drugim tygodniu października zaskoczą nas 3-dniowe opady deszczu. Później, pogoda zacznie się poprawiać i znów pojawi się trochę promieni słonecznych. Zdaniem synoptyków, w trzecim i w czwartym tygodniu miesiąca możemy spodziewać się silniejszego wiatru. Pod koniec października ponownie spadnie deszcz. Temperatura wyniesie od 6 do 16 stopni Celsjusza.

 

Planujesz urlop nad morzem? Przejrzyj imprezy w Gdyni.

 

W Darłowie, wraz z początkiem miesiąca także pojawią się przelotne opady deszczu i burze z piorunami. Taka aura pogodowa utrzyma się do 16 października. Później jednak prognoza okaże się dla nas bardziej korzystna i zacznie świecić słońce. W okolicy 26 października nastąpi ponowne pogorszenie pogody. Meteorolodzy przewidują wtedy 4-dniowe opady deszczu. W trzecim tygodniu, a także pod koniec miesiąca wystąpi zdecydowanie więcej wiatru. Podobnie jak w Międzyzdrojach, temperatura wahać się będzie pomiędzy 6, a 16 stopniami Celsjusza.

 

Pierwsza połowa października w Łebie będzie bardziej deszczowa niż druga. Opady i burze potowarzyszą nam na początku i pod koniec pierwszego tygodnia miesiąca, w środku drugiego tygodnia, a także w okolicy 16, 26 i 27 października. W pozostałych dniach przeważnie słonecznie. Gdzieniegdzie mogą pojawić się drobne chmury. Według synoptyków termometry wskażą od 6 do 15 stopni Celsjusza.

 

W Krynicy Morskiej październikowa pogoda również przywita nas deszczem i burzami. W drugim tygodniu miesiąca prognoza nie będzie obfitować w deszcz, jednak pojawi się sporo chmur. Trzeci tydzień października będzie bardzo słoneczny, natomiast pod koniec czwartego znów przelotnie popada. Termometry odnotują od 5 do 16 stopni Celsjusza.

 

Zobacz, jakie oferty przygotowali właściciele obiektów w kilku nadmorskich miejscowościach:

 

Noclegi Hel

Noclegi Rewal

Noclegi Gdynia

Noclegi Świnoujście

 

Zobacz także:

 

 

fot. Ben_Kerckx, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

 

Komentarze

Zobacz również