BF Premium Apartmanok Balatonfüred





Parking
Przyjazny zwierzętom
Klimatyzacja
WiFi
Telewizor
Opis obiektu
Nowoczesne apartamenty w strefie wypoczynkowej Balatonfüred. Stylowe apartamenty 2-pokojowe z salonem, tarasem i klimatyzacją do wynajęcia w pobliżu plaż, promenady i mariny – tylko dla spokojnych grup i rodzin.
Uwaga: Nie wystawiamy faktur dla firm, rezerwacje możliwe są wyłącznie na osoby prywatne.
Każdy apartament znajduje się na osobnym piętrze i ma niezależne wejście. Apartamenty posiadają 2 sypialnie, każda z łóżkiem małżeńskim i wyjściem na balkon. Kuchnie wyposażone są w lodówkę, płytę indukcyjną oraz wystarczającą ilość naczyń i sztućców.
Parking jest dostępny bezpłatnie na pobliskich ulicach publicznych lub na parkingu przed domem za 2 000 HUF/noc (wymagana rezerwacja). Dostępność zależy od wcześniejszych rezerwacji.
T8 green
Apartament o wysokim standardzie na drugim piętrze jest dostępny przez niezależne wejście od podwórka. Zewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, a wewnętrzna klatka schodowa na drugie piętro.
Sypialnie po stronie południowej wyposażone są w łóżka małżeńskie. Każda sypialnia posiada telewizor i wyjście na zadaszony taras o powierzchni około 10 m². Otwarta kuchnia, jadalnia i salon zapewniają przestronne miejsce do wspólnego spędzania czasu. Sofa nie jest rozkładana, apartament nie oferuje dostawki. Łazienka wyposażona jest w prysznic i pralkę, toaleta znajduje się w osobnym pomieszczeniu.
T8 blue
Apartament na pierwszym piętrze jest dostępny przez niezależne wejście od podwórka. Od wejścia prowadzą wewnętrzne schody na pierwsze piętro.
Sypialnie po stronie południowej wyposażone są w łóżka małżeńskie. Każda sypialnia posiada wyjście na zadaszony taras o powierzchni około 10 m². Otwarta kuchnia, jadalnia i salon oferują dużo przestrzeni na wspólne aktywności. Telewizor znajduje się w salonie. Sofa nie jest rozkładana, apartament nie oferuje dostawki. Łazienka ma prysznic, toaleta jest w osobnym pomieszczeniu.
T8 sun
Apartament na parterze ma wejście bezpośrednio od ulicy przy parkingu.
Drzwi prowadzą do salonu z aneksem kuchennym i jadalnią. Telewizor znajduje się w salonie. Jest to jedyny apartament, który oferuje dostawkę do 5 osób.
Kuchnia jest wyposażona w podstawowe urządzenia, w tym płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową z grillem i chłodziarkę do wina. Obie sypialnie mają łóżka małżeńskie. Łazienka ma prysznic i dzieli przestrzeń z toaletą.
Przed apartamentem znajduje się taras do dyspozycji gości.

Kasia - opiekun oferty
Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie
W razie pytań skontaktuj się ze mną
Lokalizacja
Opinie gości
Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli
Łóżka były przeraźliwie skrzypiały, dla nas niemożliwe było na nich się zrelaksować. Prysznic był również bardzo mały, z dużym ciążowym brzuchem udało mi się tylko zmieścić pod rozciągniętą zasłoną. Parkowanie na ulicy nie jest łatwe, parking przy domu jest absurdalnie drogi. Brak moskitier również był problemem, a łazienkowy okno wychodził na pokój, w którym palono, co było dość nieprzyjemne.
Niestety, ze względu na czystość, pod sofą znalazł się ręcznik pozostawiony przez kogoś, pod łóżkami resztki włosów, w tym czapki, oraz bardzo silny zapach kanalizacyjny dochodzący z kuchni/jadalni, którego pomimo naszych starań nie udało nam się usunąć.
Apartament znajduje się w cichej uliczce, blisko dworca kolejowego. Parking na ulicy, ale w bezpiecznym otoczeniu. W pobliżu, w odległości spaceru, dostępne są w ciągu 10 minut sklepy, piekarnia z folijkami, cukiernia. Do brzegu morza można dojść w około 10 minut, przyjemną przechadzką pod cieniakami. Nas na nas oczekiwał przyjemny, klimatyzowany, w każdym calu czysty pokój.
Łóżka były bardzo wygodne, choć kilka razy potknęliśmy się o ramę łóżka, na której się wygrzewaliśmy :) Brak moskitier w oknach. Wieczorem, przy świetle lampy, niezalecane jest otwieranie okien z powodu wielu owadów. Dla nas to była tylko uciążliwość, ale latem może to być problem. Nie odjąłem tego od wartości zakwaterowania.
Oferty noclegów
Udogodnienia
Co nas wyróżnia:
Parkowanie, podróż
- Możliwość pakrowania na ulicy
Usługi
- Ogrzewanie
- Balkon/taras
- Suszarka do włosów
- Lodówka
- Dostęp do Internetu w pokoju
- Z telewizorem LCD/plazmą
- Kuchenka mikrofalowa
- Pralka
- Czajnik elektryczny
- Deska do prasowania
- Ręczniki
- Wieszaki na ubrania
- Akcesoria kuchenne
- Płyta grzejna
- Czujnik tlenku węgla
- Suszarka na pranie
- Osobne wejście
Charakterystyka miejsca
- Żelazko
- WiFi w przestrzeniach wspólnych
- Własny parking
- WIFI
- Klimatyzacja
Ważne informacje
Popularne noclegi w okolicy Balatonfured
Popularne apartamenty w okolicy Balatonfured
Kategorie noclegowe Balatonfured
Noclegi z udogodnieniami Balatonfured
Pozostałe opcje noclegów
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Jestem Gospodarzem
Wypełnij formularz kontaktowy