22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi BartoszeDomki BartoszeDomki Holenderskie Pod Gruszą Ełk

    Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk

    Natychmiastowa rezerwacjaPopularny wybór
    9.6
    Rewelacyjny
    11 opinii
    Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk (1)
    Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk (2)
    Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk (3)
    Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk (4)
    Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Plac zabaw

    Przyjazny zwierzętom

    Grill

    WiFi

    Opis obiektu

    Pokoje, usługi
    Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk oferuje dwa dobrze wyposażone pokoje dla osób poszukujących noclegu w Bartosze.
    Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk zaprasza również Twoje zwierzątko, za dodatkową opłatą. Na miejscu dostępny jest parking. Jeśli przyjedziesz samochodem, możesz go na nim zostawić bez dodatkowych kosztów.
    Niektóre pokoje w domku drewnianym posiadają taras lub balkon, gdzie możesz cieszyć się czasem na świeżym powietrzu. Bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi) jest dostępne w domku drewnianym, pozwalając przenośnym urządzeniom i smartfonom na pozostanie online.
    Możesz znaleźć dokładną listę usług dostarczanych przez Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk (zawierają również te wymagające dopłaty) i dokładne wyposażenie pokoi w informatorze poniżej, oraz w informatorze konkretnego pokoju.

    Wyżywienie
    Twoja rezerwacja nie zawiera wyżywienia w podanej cenie.

    Płatność
    Następujące metody są dostępne aby opłacić rezerwację: gotówka i przelew. Domki Holenderskie Pod Gruszą Ełk wymaga 30% zaliczkowej płatności po zakończeniu Twojej rezerwacji.

    Przyjazd, godziny otwarcia
    Najwcześniejsza godzina zameldowania 15:00, najpóźniejsza godzina wymeldowania 11:00.
    Personel może komunikować się z tobą po polsku.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    ulica Bartosze 11/2, Bartosze6.7 km od centrum

    Opinie gości

    9.6/10
    Cena/jakość
    9.2/10
    Personel
    9.8/10
    Czystość
    9.3/10
    Udogodnienia
    9.8/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    A
    Aneta Różniakowska-Binek
    lipiec 2025
    10
    Przychylni i pomocni gospodarze . Cały obiekt zadbany i czysty. Domki z dużym tarasem , można wypić poranną kawę patrząc na rodzinę bocianów. Całe zaplecze kuchenne do dyspozycji oraz łazienka z prysznicem a w salonie tv i radio. Okolica piękna jest gdzie spacerować . Niedaleko plaża gminna .
    Prawidlowy adres to Bartosze 28😉
    D
    Daria Gałan
    sierpień 2024
    10
    Wraz z chłopakiem przyjechaliśmy na kilka dni już drugi raz, rok po roku. Nie zawiedliśmy się. Właściciele gościnni i mili, zawsze służą pomocą w razie potrzeby. Dużym plusem jest możliwość zrobienia własnego ogniska, zabaw z dzieciakami w sporty czy też kąpiel w jacuzzi. Jak najbardziej polecamy:)
    Gość
    sierpień 2024
    5.7
    Miejsce przyjemne gdyby nie ciagle obecny gospodarz i jego wnuki
    Liczyłam na to, że znajdę miejsce, do którego będę mogła wracać ze swoimi czworonogami. Niestety opis "zwierzęta mile widziane" ma się nijak do rzeczywistości. Właściciel przywitał się z naszymi psami węże ogrodowym, polewając je wodą. Efekt był taki, że od samego początku nie powali do siebie sympatią. Jedyną osobą na którą psy szczekały, był właściciel, który jak się okazało boi się psów. Był on nieustannym gościem na terenie obiektu dla wczasowiczów, przez co psy nie mogły sobie swobodnie biegać po podwórku. Non stop musiałam pilnować czy nie ma właściciela bądź jego wnuków na terenie dla wypoczywających, a to zmuszało mnie do zamykania psów w domku. Choć wychodziłam z psami na spacer o 6 rano to 30 min później miałam już właściciela na terenie wypoczynkowym. Żaden odpoczynek jeśli ktoś się ciągle kręci,idosz pilnować zwierząt "no wszyscy się boją" dwóch szczeniaków buldożka francuskiego, a to smażenie ryb w garażu, a to odpalanie kładów, a to kosiarki do koszenia .. a to podlewanie ogródka, który był na terenie dla.wczasowiczóe. Urlop był kompletnie nieudany, mieliśmy być dwa tygodnie byliśmy około 10 dni .. Miałam otrzymać zwrot za niewykorzystane dni, otrzymałam pomniejszony o opłaty za portal noclegi.
    Gość
    lipiec 2022
    10
    Spędziliśmy z rodzina piekny czas w domkach jak i w okolicach. Bardzo fajny klimat, wieczorkiem robiliśmy ognisko. Super kontakt z właścicielami. Polecam każdemu kto chce odpocząć od miejskiego hałasu:)
    Gość
    lipiec 2024
    10
    Cisza, spokój, zadbany teren, klekoczące bociany, duży teren (możliwość zrobienia ogniska, grilla). Niedaleko plaże w Ełku. Bardzo miła gospodyni. Super miejscówka
    B
    Beata Suchocka
    sierpień 2023
    10
    Cisza spokój. Dobry kontakt z właścicielami
    Gość
    wrzesień 2024
    10
    Opinia bez komentarza.
    T
    Tomasz Person
    sierpień 2024
    10
    Opinia bez komentarza.
    D
    Daria Gałan
    sierpień 2023
    9.7
    Opinia bez komentarza.
    Gość
    sierpień 2023
    10
    Opinia bez komentarza.

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingPlac zabawPrzyjazny zwierzętomGrillWiFi

    Wypoczynek, rekreacja

    • Siatkówka
    • Wypożyczenie łódki
    • Łowienie ryb

    usługi dla dzieci

    • Zabawki dla dzieci
    • Trampolina
    • Plac zabaw dla dzieci

    Charakterystyka miejsca

    • Własny parking
    • Altanka
    • Ogród
    • Przechowalnia rowerów
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • Żelazko
    • WIFI

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Usługi

    • Balkon/taras
    • Lodówka
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Telewizor (CRT) w pokoju
    • Czajnik elektryczny

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 15:00 do 22:00
    Wymeldowanie
    do 11:00
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez osobę prywatną.

    Popularne noclegi w okolicy Bartosze

    Noclegi BartoszeNoclegi EłkNoclegi Nowe GutyNoclegi Stare JuchyNoclegi WydminyNoclegi WilkasyNoclegi OleckoNoclegi MakosiejeNoclegi ŚwiętajnoNoclegi MiłkiNoclegi OdojeNoclegi DanowoNoclegi CzarnówkaNoclegi Łękuk MałyNoclegi OrzyszNoclegi ProstkiNoclegi GrajewoNoclegi OkrągłeNoclegi SajzyNoclegi Skomack WielkiNoclegi MałkinieNoclegi PłocicznoNoclegi UblikNoclegi Konopki WielkieNoclegi Skomętno WielkieNoclegi RegielNoclegi Kalinowo

    Dopasowane opcje noclegów Bartosze

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.