Domki przy Dworze Dzianisz





Parking
BezpłatnyPrzyjazny zwierzętom
Sauna
Grill
WiFi
Opis obiektu
Na naszą Osadę składają się dwa całoroczne drewniane domki, które stoją na łące. Tak… na łące. Nie ma tutaj brukowanych bulwarów. Do domków idzie się po trawie, przez stary poniemiecki sad, a widok rozpościera się na las i łąkę. Największym atutem są duże panoramiczne okna, przez które siedząc w domku można podziwiać najdoskonalsze dzieło sztuki – naturę. W sezonie pastwiskowym, zobaczycie przez nie nasze konie, ale nie tylko… przychodzą też sarny, lisy i zające, a czasem to i krowy sąsiada. Kolejnym plusem – chociaż może nie dla każdego – jest otwarta przestrzeń w domkach. Jedyne drzwi to drzwi wejściowe i drzwi do łazienki razem z toaletą. Nie ma ścianek dzielących przestrzeń na małe klitki, więc jest przestronnie. Sypialnia znajduje się na górze. Są tam cztery pojedyncze łóżka, które można zsunąć i zrobić łóżka podwójne. Jest tam też kącik do zabawy dla dzieci. Należy tu podkreślić, że schody prowadzące na górę są bezpieczne. Na dole jest salon z rozkładanym dwuosobowym narożnikiem. Kuchnia również mieszcząca się na dole jest w pełni wyposażona.
I tutaj zatrzymam się dłuższą chwilkę, bo kuchnia – mówię to z czystym sumieniem – jest jak w domu. Kiedy byliśmy na etapie projektowania to zaznaczyłam Jackowi, że kuchnia ma być taka, żebym mogła tam Wigilię wyprawić. No i taka jest. Jest płyta indukcyjna czteropalnikowa, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka i lodówka normalnych rozmiarów z trzyszufladowym zamrażalnikiem (na lody w upalne lato jak znalazł). Jest też czajnik elektryczny i – z mojego punktu widzenia znaczący – dzbanek przelewowy filtrujący wodę. Stół, który tam stoi spokojnie pomieści 6 osób i wcale nie będą się stukać łokciami. Co do łazienki, to jest razem z toaletą. Jest kabina prysznicowa typu walk-in.
Każdy z domków posiada duży taras, idealny na kawę czy śniadanie na świeżym powietrzu. A po zapełnieniu brzucha można osunąć się w ramiona Orfeusza. Hamak, który można rozwiesić na pergoli nadaje się do tego wyśmienicie.
https://www.nocowanie.pl/noclegi/karpacz/domki/208599/

Kasia - opiekun oferty
Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie
W razie pytań skontaktuj się ze mną
Lokalizacja
Opinie gości
Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli
Bardzo Polecam !!! Łukasz G :)
Minden nagyon pozitív volt! Egy aprócska észrevétel hogy a kerítés nem túl biztonságos kutyával érkezőknek, kisebb kutya könnyen kitud szökni alatta igy nem tudtuk felügyelet nélkül kinthagyni a kutyust.
Oferty noclegów
Udogodnienia
Co nas wyróżnia:
Wellness, relaks
- Słoneczny taras
- Sauna fińska
- Saunas
Wyżywienie
- Dostępny kominek
- Możliwość skorzystania z grilla
Charakterystyka miejsca
- Ogród
- Własny parking
- Internet
- WiFi w przestrzeniach wspólnych
Ważne informacje
Popularne noclegi w okolicy Dzianisz
Popularne domki w okolicy Dzianisz
Regiony w okolicy Dzianisz
Kategorie noclegowe w Dzianiszu
Noclegi z udogodnieniami w Dzianiszu
Pozostałe opcje noclegów
Domki wieloosobowe w w Dzianiszu
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Jestem Gospodarzem
Wypełnij formularz kontaktowy