Taniej w aplikacjiNawet 20% zniżki po zalogowaniu
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi KołobrzegWille KołobrzegVilla Iris Kołobrzeg

    Villa Iris Kołobrzeg

    Natychmiastowa rezerwacja
    9.1
    Rewelacyjny
    15 opinii
    Villa Iris Kołobrzeg (1)
    Villa Iris Kołobrzeg (2)
    Villa Iris Kołobrzeg (3)
    Villa Iris Kołobrzeg (4)
    Villa Iris Kołobrzeg (5)

    Parking

    WiFi

    Telewizor

    Opis obiektu

    Villa Iris to obiekt noclegowy w Kołobrzegu, położony w spokojnej okolicy z widokiem na rzekę. Na terenie posesji znajduje się ogród oraz taras, które tworzą przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu.

    Oferta noclegowa obejmuje pokoje 1-osobowe, 2-osobowe oraz 3-osobowe. Każdy z nich dysponuje prywatną, w pełni wyposażoną łazienką z prysznicem oraz telewizorem z płaskim ekranem.

    Goście mogą korzystać z szeregu udogodnień. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi w przestrzeniach wspólnych. Do dyspozycji jest także wspólny salon, stanowiący miejsce spotkań i relaksu, oraz ogólnodostępne żelazko. W ogrodzie przygotowano sprzęt do grillowania, a akceptowane formy płatności to gotówka i przelew bankowy.

    Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia rowerów, co ułatwia aktywne zwiedzanie Kołobrzegu i jego okolicznych tras rowerowych.

    Lokalizacja przy ulicy Portowej zapewnia dogodny dostęp do kluczowych atrakcji miasta. W niewielkiej odległości zlokalizowany jest Port Kołobrzeg oraz Latarnia Morska, będąca jednym z symboli nadmorskiego kurortu. Krótki spacer dzieli obiekt od słynnego kołobrzeskiego mola oraz Plaży Zachodniej. Miłośnicy historii mogą odwiedzić pobliski Kołobrzeski Skansen Morski, prezentujący okręty i sprzęt wojskowy.

    Turyści w swoich opiniach szczególnie wysoko oceniają czystość obiektu oraz profesjonalizm i życzliwość personelu.

    Obiekt stanowi dobrą bazę wypadową dla osób pragnących zwiedzać Kołobrzeg, a także dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca na wypoczynek. Dostępność pokoi 1- i 2-osobowych sprawia, że jest to odpowiedni wybór zarówno dla par, jak i podróżujących indywidualnie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 13:00 i trwa do 11:00 dnia następnego.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    ulica Portowa 19, Kołobrzeg1,1 km od centrum

    Opinie gości

    8.9/10
    Cena/jakość
    9.8/10
    Personel
    9.8/10
    Czystość
    9.1/10
    Udogodnienia
    9.2/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    Gość
    czerwiec 2025
    10
    Cisza i spokój. Obiekt położony jest blisko portu i w bliskiej odległości od plaży. Niedaleko do dworca kolejowego i centrum miasta. Oczekiwania co do wnętrz zgodne z ofertą. Ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić innym Villę Iris w Kołobrzegu.
    J
    Jan
    lipiec 2017
    4.7
    Nie polecam , pokoj nie zgodny opisem i zdjęciami na stronie ,zwykla kanapa rozkladana ,lodowka nie chlodzi , brak zmiotki,w szafie tylko drążek i kilka wieszakow i jedna polka !!!! co zrobić z ubraniami zostają w torbie.Na pytanie do gospodarza o warunki pokoju i znizke odpowiada ze może podnieść cene i jak pokoj się nie podoba to możemy zrezygnować .Super podejście .Niech umieszcza to na stronie .Jedynie lazienka ladna i blisko do morza .NIE POLECAM!
    Gość
    czerwiec 2017
    10
    Pobyt w Willi Iris był wspaniały, byłam tam tylko z moja 4ro miesięczna córeczka. Pani Beata od razu przy rezerwacji zapewniła mnie ze łóżeczko dziecięce bedzie czekać oraz wanienka. To było bardzo miłe , nie oczekiwałam tego. Gospodarze traktują gości jak przyjaciół , służą pomocą. Byłam tam dwa tygodnie i kilkakrotnie udało sie zorganizować pranie ciuszków dla córeczki . Śniadania pyszne , jak w hotelu 5cio gwiazdkowym. Lokalizacja najlepsza z możliwych , ulica portowa jest pomiędzy promenada nadmorska a centrum miasta , w pobliżu Bierdonka. W pokoju chłodziarka i czajnik. Nowoczesna łazienka , w stołówce wybór kaw i herbat oraz często ciasto lub ciasteczka dla gości( za darmo) Czułam sie tam fantastycznie i komfortowo . Polecam pod każdym względem. Pozdrawiam właścicieli którzy widać całe swoje serce wkładają w prowadzenie willi.
    M
    Małgorzata
    kwiecień 2017
    10
    W dniach 20.04-22.04.2017r. korzystałyśmy z zakwaterowania w tym pensjonacie. Bardzo sympatyczni, mili, uczynni gospodarze - starają się,żeby goście czuli się komfortowo. W pokojach są : telewizor , czajnik, filiżanki itp. W łazience jest suszarka do włosów.
    Można korzystać z "kącika kuchennego" zaopatrzonego w kawę,herbatę, soki, napoje i owoce. Świetna lokalizacja obiektu, wszędzie blisko.Bardzo podobało się i mnie i mamie. Chętnie jeszcze wrócimy do tego pensjonatu. POLECAMY. Małgorzata z mamą.
    J
    Joanna
    lipiec 2016
    8.7
    Świetne miejsce, ładne pokoje, blisko morza, świetna łazienka, bardzo mili właściciele. Jedyny minus za to, że w pokojach nie ma jakiejś szczotki i zmiotki oraz podstawowych środków czystości (chociażby mydła w łazience), skoro pokoje podczas pobytu nie są sprzątane. Po dwóch tygodniach plażowania niesprzątany pokój to piaskownica ;)przydałaby się też suszarka w pokoju żeby wysuszyć kostiumy czy ręczniki, no i goście mogliby dostawać ręczniki, nie trzeba by było ich wieźć z domu.
    K
    Krzysztof
    marzec 2016
    9.3
    Bardzo mili gospodarze!Przed przyjazdem trzeba zaopatrzyć się w ręczniki, mydło ,papier toaletowy, odświeżacz powietrza bo cuchnie kanalizą. W zimie problem z wentylacją (po kąpieli łaźnia parowa w pokoju). Czysto! Po remoncie.
    H
    Halina
    lipiec 2016
    10
    Byliśmy z mężem w ubiegłym roku,bardzo przyjazne miejsce,przytulnie,miło,śniadania jak w 5 gwiazdkowym hotelu/mam porównanie,bo dwukrotnie byłam w Ikarze/.Bardzo sympatyczni gospodarze,polecam
    A
    Andrzej
    marzec 2016
    9.3
    Byliśmy dwukrotnie, w 2014 i 2015 i będziemy i trzeci raz. Jeżeli coś nie gra, to głównie z winy samych
    korzystających. Gospodarze zrobią wszystko aby być zadowolonym z wypoczynku.
    H
    Hanna
    wrzesień 2015
    8.7
    Polecamy!! Właściciele traktują gości jak przyjaciół. Śniadania jak w Sheratonie. Łazienki o różnym standardzie, ale to nie najważniejsze.
    Gość
    maj 2014
    10
    Chciałam bardzo serdecznie podziękować za pobyt. Mili gospodarze miła atmosfera. Czyste, zadbane pokoje. Super jesteśmy bardzo zadowoleni!!!

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    ParkingWiFiTelewizor

    Charakterystyka miejsca

    • Internet
    • Żelazko
    • Ogród
    • Własny parking
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • WIFI

    Usługi

    • Ogrzewanie
    • Z telewizorem LCD/plazmą

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 13:00 do 18:00
    Wymeldowanie
    do 11:00
    Zwierzęta
    Obiekt nie przyjmuje zwierząt.
    Kaucja zwrotna
    Obiekt nie pobiera kaucji.
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Kołobrzegu

    Noclegi KołobrzegNoclegi Ustronie MorskieNoclegi SarbinowoNoclegi GrzybowoNoclegi SianożętyNoclegi DźwirzynoNoclegi MrzeżynoNoclegi GąskiNoclegi ChłopyNoclegi GąskiNoclegi MielenkoNoclegi RogowoNoclegi BędzinoNoclegi TrzebujewoNoclegi KarlinoNoclegi Pleśna k. Ustronia MorskiegoNoclegi RymańNoclegi KorzystnoNoclegi Wrzosowo

    Regiony w okolicy Kołobrzegu

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.