Stand-up Wałbrzych: Mieszko Minkiewicz & Arkadiusz Jakszewicz

 • Miejscowość:

  Wałbrzych
 • Miejsce imprezy:

  A Propos Klub
 • Data imprezy:

  8 wrzesień 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 25 zł
 • Kup bilet

Stand-up Wałbrzych powraca!

Nowy sezon, nowi komicy, nowe żarty, niestety albo stety, ten sam prowadzący i to samo cudowne miejsce. Na pierwszy ogień trafią Mieszko Minkiewicz i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

MIESZKO MINKIEWICZ
Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Wystepował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O historii też troszkę będzie. O przygodach na rekonstrukcjach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Tak ktoś kiedyś stwierdził i umarł zaraz po tym. Występował w Comedy Central Polska, a także w Suwałkach.


Prowadzenie RYSZARD MAZUR


Impreza przeznaczona dla widzów +16,

 

KupBilecik.pl

 

 

Zobacz inne wydarzenia w Wałbrzychu

 

fot. RyanMcGuire / Pixabay.com CC0

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Wałbrzychu

Zobacz również