TT Warsaw - spotkanie branży turystycznej

TT Warsaw - spotkanie branży turystycznej

W dniach 22-24 listopada w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się 26 edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych – TT Warsaw. Nie mogło tam zabraknąć również największego polskiego portalu turystycznego – Nocowanie.pl.

W wydarzeniu wzięło udział wielu wystawców, wśród przedstawicieli z kraju pojawili się reprezentanci województw: Mazowieckiego, Lubelskiego, Małopolskiego czy organizacji takich jak: Izba Turystyki RP, PIT, POT, czy LOT. Na stoiskach krajowych i regionalnych organizacji turystycznych, biur podróży oraz organizatorów wyjazdów przedstawiono ciekawe oferty turystyczne . Swoje propozycje przedstawiły również hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i agencje turystyki aktywnej.


Turystyka w Polsce dynamicznie się rozwija, a takie wydarzenia jak targi TT Warsaw bez wątpienia się do tego przyczyniają. Dla branży to znakomita szansa do wymiany doświadczeń i doskonała okazja do budowania relacji biznesowych – mówi Kamila Miciuła z Nocowanie.pl.

 

Na targach swoje oferty prezentowało ponad 50 krajów, w programie były również spotkania z podróżnikami m.in. Jankiem Melą, czy Markiem Kamińskim.


Dla przedstawicieli branży organizatorzy zaplanowali konferencje prasowe, panele dyskusyjne, prezentacje oraz szkolenia. Pierwszego dnia w panelu dyskusyjny „Reforma prawa turystycznego. Najem krótkotrwały, wnioski na dziś i na przyszłość” wziął udział również Prezes Nocowanie.pl Kamil Ruciński.


Coraz większa popularność krótkiego najmu pokojów, mieszkań i apartamentów oferowanych przez osoby niezwiązane z branżą turystyczną i rozwój pośredniczących w tym serwisów internetowych niepokoi przedsiębiorców turystycznych. W rozmowach pojawiła się propozycja rejestracji wszystkich świadczących usługi najmu krótkoterminowego, ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa gości oraz dbanie o prawa konsumenckie. Do dyskusji nad ewentualnymi zmianami w prawie należy jednak zapraszać wszystkie zainteresowane strony.


W dzisiejszych czasach większość działań promocyjnych i sprzedażowych prowadzonych jest online, a targi są po to, by pokazać ludzką twarz biznesu oraz uścisnąć rękę obecnym i przyszłym partnerom biznesowym.

Następny artykuł Bliska współpraca Uczelni z...

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Zobacz również