Bliska współpraca Uczelni z Biznesem - Targi Pracy na Politechnice Lubelskiej

Bliska współpraca Uczelni z Biznesem - Targi Pracy na Politechnice Lubelskiej

20 listopada 2018 przedstawiciele Nocowanie.pl wzięli udział w Targach Pracy "Inżynier na rynku pracy" organizowanych przez Biuro Karier na Politechnice Lubelskiej, skierowanych do studentów uczelni.

Wydarzenie to urzeczywistnia ideę bliskiej współpracy Uczelni ze światem biznesu. Jest to jeden z największych eventów dedykowany młodym osobom, chcącym postawić pierwsze kroki na rynku pracy. Nie mogło tam zabraknąć również największego portalu turystycznego – Nocowanie.pl.


Studenci mieli okazję porozmawiać z pracownikami firmy, uzyskać informacje o prowadzonych obecnie rekrutacjach, atmosferze pracy i warunkach zatrudnienia.  Firma wywodzi się i ma swoją siedzibę w Lublinie, dlatego chętnie udziela się i wspiera takie lokalne wydarzenia.


W ciągu roku zatrudnienie wzrosło blisko o połowę, obecnie firma zatrudnia ponad 100 osób. Budowanie wizerunku pracodawcy i pojawianie się w świadomości osób wchodzących na rynek pracy jest w związku z tym bardzo ważne. Chętnie wprowadzamy młodych ludzi do specyfiki pracy w branży internetowo-turystycznej, organizujemy praktyki i staże, które często kończą się nawiązaniem współpracy.


Aktualne ogłoszenia znajdują się również w zakładce praca na naszej stronie: nocowanie.pl/praca

Następny artykuł 7 kroków do sukcesu w...

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Zobacz również