Czego nie przegapić? Najbliższe imprezy

Zobacz wszystkie imprezy
Koncert Lordi w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
A2 Centrum Koncertowe
Spektakl „Prywatna klinika” w Teatrze Polskim we Wrocławiu
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Komedia "Boeing Boeing" w Teatrze Polskim we Wrocławiu
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Komedia "Boeing Boeing" w Teatrze Polskim we Wrocławiu
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski

Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Rynek Główny

Rynek Główny

Wrocław, ul. Rynek

Rynek, starówka 9.6
Wrocławskie Krasnale

Wrocławskie Krasnale

Wrocław, ul. Rynek

Pomnik 9.7
Zoo we Wrocławiu

Zoo we Wrocławiu

Wrocław, ul. Wróblewskiego

Ogród zoologiczny 9.7

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Wrocław z pewnością zachwyci każdego swą architekturą, uroczymi zaułkami, knajpkami z niecodziennym klimatem, czy niepowtarzalną atmosferą miasta, która sprawia, że turystom nie chce się stąd wyjeżdżać. Uroczy Rynek zawsze tętni życiem i można nazać go wizytówką miasta. Wrocław jest prawdziwą skarbnicą atrakcji dla dzieci. Podczas zwiedzania warto zacząc od Afrykarium. To pierwsze w Polsce oceanarium, które prezentuje afrykańską florę i faunę. Inną ciekawą atrakcją jest Hydropolis, czyli multimedialna wystawa poświęcona wodzie. Turyści powinni także zobaczyć Fontannę Multimedialną, która zachwyci nas grą światła, dźwięku, a nawet ognia. Nie można zapomnieć o zjawiskowej Hali Stulecia i Ogrodzie Japońskim, który pozwala poznać wszystko, co charakterystyczne dla japońskiej sztuki.   

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Restauracja Verona

Restauracja Verona

Wrocław, ul. plac Nowy Targ

RESTAURACJA ORBITA

RESTAURACJA ORBITA

Wrocław, ul. Wejherowska

10.0
Restauracja Darea

Restauracja Darea

Wrocław, ul. Kuźnicza

2.0

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Ferie zimowe 2021. Co robić we Wrocławiu?

Ferie zimowe 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Nie masz jeszcze pomysłu jak uatrakcyjnić dziecku ten wolny czas? Nic straconego. We Wrocławiu, mimo wszystko organizowanych jest wiele półkolonii, dzięki czeku każdy znajdzie wśród proponowanych zajęć coś dla siebie. Sam zobacz!
Do Wrocławia z bonem turystycznym. Zobacz, gdzie go wykorzystasz
Na początku sierpnia ruszył program polskiego bonu turystycznego 500+. Jego głównym celem jest wspieranie polskich rodziny oraz rodzimej branży turystycznej. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przyznawane jest jednorazowo każdemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Środki z bonu turystycznego mogą zostać przeznaczone między innymi opłacenie miejsca noclegowego lub wyjazd na imprezę turystyczną dla dzieci i młodzieży. Należy jednak pamiętać, że płatności można dokonywać jedynie w przygotowanych na to miejscach, a ich realizacja możliwa jest jedynie na terenie Polski. Planując rodzinny wakacyjny wyjazd, możemy zdecydować się na pełen atrakcji Wrocław. Poniżej znajdziecie listę miejsc, gdzie wykorzystacie bon turystyczny.
Najlepsze oceanaria w Polsce

Niezależnie od wieku jesteśmy zafascynowani morskimi stworzeniami. W związku z tym różnorakie oceanaria, akwaria i afrykaria, stają się coraz bardziej pożądanymi miejscami na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Sprawdź, które oceanaria w Polsce są warte uwagi.

Co robić w ferie w Wrocławiu?
Przed nami ferie zimowe. Na Dolnym Śląsku w tym roku dzieci odpoczywać będą w lutym. Wrocławskie placówki organizują w tym czasie sporo ciekawych wydarzeń. Zobaczcie sami!

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi