Imprezy i koncerty we Wrocławiu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Wrocław Aktualności

Zbliża się długi weekend majowy, a wraz z nim wiele niezwykłych wydarzeń w wielu miejscach w Polsce. Każdy, kto planuje wyjazd do Wrocławia, w najbliższy poniedziałek (1 maja 2023 roku), będzie mógł wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się po raz 21 na wrocławskim rynku. Co to takiego?
Krasnale stały się symbolem Wrocławia, zachęcają turystów do odkrywania mniej znanych zakątów centrum. Inne miasta szybko odkryły potencjał, jaki drzemie w tego typu atrakcjach, więc coraz częściej rolę przewodników pełnią różnego rodzaju figurki.
Piasek podczas wakacji, najczęściej kojarzy nam się z plażingiem i wypoczynkiem nad morzem lub jeziorami. Są też tacy, którzy w sezonie letnim odwiedzają Pustynię Błędowską, czy Słowiński Park Narodowy, w których jest całe mnóstwo piasku. A czy wiesz, że we Wrocławiu możesz od niedawna podziwiać jedyne i wyjątkowe miasto z piasku? Gdzie się znajduje i co oferuje?
A gdyby tak choć na chwilę móc przenieść się w czasie i powrócić wspomnieniami do minionych czasów, związanych z naszym dzieciństwem i młodością? Tego typu sentymentalna podróż jest możliwa w stolicy Dolnego Śląska - Wrocławiu, w którym to znajduje się Centrum Historii Zajezdnia, które to będzie wyjątkowym miejscem, jeśli masz w planach odkrywanie niezwykłych atrakcji i zabytków.
Wrocław należy do kategorii najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Niezwykły klimat miasta, liczne zabytki oraz atrakcje dla dzieci. Nie da się ukryć, że każdy turysta spędzi tu miło swój wolny czas w gronie najbliższych osób. Jeśli zamierzasz odwiedzić stolicę Dolnego Śląska ze swoim dzieckiem, to Twoim obowiązkowym punktem powinna być wizyta w Kolejkowie, szczególnie, że teraz ta wyjątkowa wystawa zyskała zupełnie nową atrakcję.
Podróżując po Polsce, możemy odkrywać wiele wspaniałych polskich miast. Do tej kategorii na pewno należy zaliczyć Wrocław, który jest miastem idealnym dla każdego i to na każdą porę roku. A czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakie atuty ma to miasto i w czym może być ono lepsze od jednej z najpopularniejszych europejskich stolic, jaką jest Paryż?
Czas zacząć planować sylwestrowy wieczór! Ten wyjątkowy wieczór można spędzić poza domem, ciesząc się atrakcjami polskich miast.
Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, które turyści niezwykle sobie upodobali. Spędzając tu weekend albo dłuższy urlop, warto zdawać sobie sprawę, że w pobliżu można wędrować też po górach. Mamy świetny pomysł na jednodniową wycieczkę blisko Wrocławia!
Wrocław to zachwycające i romantyczne miasto. Stolica Dolnego Śląska przyciąga tysiące turystów klimatem, pięknymi zabytkami oraz licznymi atrakcjami. Podczas urlopu nie sposób się tu nudzić, a na każdym kroku czeka na nas nowa przygoda. Oto kilka pomysłów na weekend w okolicach Wrocławia! 
Planując rodzinny wakacyjny wyjazd, możemy zdecydować się na pełen atrakcji Wrocław. Poniżej znajdziecie listę miejsc, realizowany jest bon turystyczny.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!