Imprezy i koncerty we Wrocławiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Ośrodek Działań Twórczych Światowid
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Stary Klasztor

Wrocław Aktualności

Improwizowany spektakl komediowy! Bez scenariusza, tworzony na oczach widowni! Noc duchów, upiorów i wampirów zbliża się wielkimi, owłosionymi krokami...
Klub Stary Klasztor zaprasza 21 listopada na koncert zespołu CHEAP TOBACCO z Natalią Kwiatkowską , czterokrotnie wybieraną najlepszą bluesową wokalistką w Polsce.
Brodka rusza w trasę! Artystka zagra najnowszy album „BRUT" w pięciu miastach w Polsce. Koncert w Centrum Kongresowym A2 we Wrocławiu odbędzie się 13 listopada. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Koncert zespołu Mikromusic odbędzie się 3 października w Ośrodku Działań Twórczych Światowid we Wrocławiu. Już dziś serdecznie zapraszamy.
wROCKfest.pl zaprasza na klubowy koncert zespołu ILLUSION!   Największe przeboje oraz przekrojowy materiał ze wszystkich płyt Illusion usłyszymy 28 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Zaznaczcie w kalendarzach - obecność obowiązkowa!
Po raz pierwszy w Polsce: ANIMALIUM - niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt. Ludzie, rośliny, zwierzęta - wszyscy jesteśmy częścią wielkiej rodziny. Nie dziwi więc, że natura jest najlepszą inspiracją dla twórców, w tym wielu kompozytorów.
Miłośników polskiego rocka zapraszamy na jesienną  odsłonę festiwalu wROCK for Freedom . 10 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpią Dżem, Ira oraz Lech Janerka .
Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, które turyści niezwykle sobie upodobali. Spędzając tu weekend albo dłuższy urlop, warto zdawać sobie sprawę, że w pobliżu można wędrować też po górach. Mamy świetny pomysł na jednodniową wycieczkę blisko Wrocławia!
Wrocław to zachwycające i romantyczne miasto. Stolica Dolnego Śląska przyciąga tysiące turystów klimatem, pięknymi zabytkami oraz licznymi atrakcjami. Podczas urlopu nie sposób się tu nudzić, a na każdym kroku czeka na nas nowa przygoda. Oto kilka pomysłów na weekend w okolicach Wrocławia! 
Planując rodzinny wakacyjny wyjazd, możemy zdecydować się na pełen atrakcji Wrocław. Poniżej znajdziecie listę miejsc, realizowany jest bon turystyczny.

Często zadawane pytania dotyczące imprez we Wrocławiu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie we Wrocławiu?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku we Wrocławiu?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej