Imprezy i koncerty we Wrocławiu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Wrocław Aktualności

Zbliża się długi weekend majowy, a wraz z nim wiele niezwykłych wydarzeń w wielu miejscach w Polsce. Każdy, kto planuje wyjazd do Wrocławia, w najbliższą niedzielę (1 maja 2022 roku), będzie mógł wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się po raz 20 na wrocławskim rynku. Co to takiego?
A gdyby tak choć na chwilę móc przenieść się w czasie i powrócić wspomnieniami do minionych czasów, związanych z naszym dzieciństwem i młodością? Tego typu sentymentalna podróż jest możliwa w stolicy Dolnego Śląska - Wrocławiu, w którym to znajduje się Centrum Historii Zajezdnia, które to będzie wyjątkowym miejscem, jeśli masz w planach odkrywanie niezwykłych atrakcji i zabytków.
Wrocław należy do kategorii najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Niezwykły klimat miasta, liczne zabytki oraz atrakcje dla dzieci. Nie da się ukryć, że każdy turysta spędzi tu miło swój wolny czas w gronie najbliższych osób. Jeśli zamierzasz odwiedzić stolicę Dolnego Śląska ze swoim dzieckiem, to Twoim obowiązkowym punktem powinna być wizyta w Kolejkowie, szczególnie, że teraz ta wyjątkowa wystawa zyskała zupełnie nową atrakcję.
Podróżując po Polsce, możemy odkrywać wiele wspaniałych polskich miast. Do tej kategorii na pewno należy zaliczyć Wrocław, który jest miastem idealnym dla każdego i to na każdą porę roku. A czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakie atuty ma to miasto i w czym może być ono lepsze od jednej z najpopularniejszych europejskich stolic, jaką jest Paryż?
Po ogromnym sukcesie w Warszawie oraz innych miastach na całym świecie, takich jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin, Moskwa czy paryskie muzeum „Atelier des Lumières”, przyszedł czas aby wielka sztuka w połączeniu z nową technologią zawitała do Wrocławia!
Wielki powrót wrocławskiej legendy bluesa na scenę Vertigo!
Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Błażej Krajewski po lockdownie powraca ze swoim najnowszym programem "Rzut za dwa" ! 
Zapraszamy na stund-up Antoniego Syrka-Dąbrowskiego, który jest zaplanowany na 2 lutego w Strefie Kultury Studenckiej we Wrocławiu.
Czas zacząć planować sylwestrowy wieczór! Ten wyjątkowy wieczór można spędzić poza domem, ciesząc się atrakcjami polskich miast.
Po przymusowej przerwie w koncertowaniu, zespół, który rozsławił śpiew gardłowy na całym świecie powraca do Wrocławia! HUUN-HUUR-TUU , gwiazda najważniejszych światowych festiwali wystąpi 1 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze w ramach Ethno Jazz Festival.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej