Imprezy i koncerty we Wrocławiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski

Wrocław Aktualności

ZOO Wrocław żyje niezwykłym wydarzeniem. Na świat przyszło tu młode jednego z najbardziej tajemniczych zwierząt na naszej planecie. W dodatku gatunek zagrożony jest wyginięciem, więc te narodziny to prawdziwy powód do świętowania.
Ferie zimowe 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Nie masz jeszcze pomysłu jak uatrakcyjnić dziecku ten wolny czas? Nic straconego. We Wrocławiu, mimo wszystko organizowanych jest wiele półkolonii, dzięki czeku każdy znajdzie wśród proponowanych zajęć coś dla siebie. Sam zobacz!
Zapraszamy 8 listopadana koncert "Ponad chmurami", który odbędzie się w restauracji Rekwizyt przy ul. Świętej Jadwigi 10 we Wrocławiu.
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Zapraszamy na uroczysty koncert Patria Mia z okazji odzyskania niepodległości. W trakcie koncertu będą prezentowane utwory polskiej muzyki klasycznej takich kompozytorów m. in jak: Fryderyk Chopin, Stanisław Moniuszko, Ignacy Paderewski, Ludomir Różycki, Karol Szymanowski.
Jak co roku zapraszamy na specjalne koncerty legend polskiego rocka z cyklu wROCK for Freedom z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada w Centrum Koncertowym A2  przy ul. Góralskiej wystąpi ulubiony przez publiczność kilku już pokoleń zespół DŻEM!
The Sisters Of Mercy oraz Peter Hook zagrają we Wrocławiu!
wROCKfest.pl zaprasza do Wrocławia na koncert zespołu APOCALYPTICA ! Legendarna fińska grupa wystąpi w Hali Stulecia 5 listopada.
Twórcy "Mayday 2" i "Szalone Nożyczki" zapraszają na spektakl POMOC DOMOWA!
Prywatna Klinika - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.

Często zadawane pytania dotyczące imprez we Wrocławiu

Co dzieje się w najbliższy weekend we Wrocławiu?
W najbliższy weekend we Wrocławiu i okolicy odbywa się: Kabaret Moherowe Berety w Sali Koncertowej Radia Wrocław we Wrocławiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie we Wrocławiu?