Imprezy i koncerty we Wrocławiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Stary Klasztor
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Stara Piwnica
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Stary Klasztor

Wrocław Aktualności

Rasmentalism,  jeden z najbardziej znanych polskich duetów muzyki hip-hop przyjeżdża  do Wrocławia promować swój  kolejny album.
Znani artyści hip-hopowi - KALI, VNM, TE-TRIS oraz niesamowite wokalistki - MARCELINA i  MASIA to goście niezwykłego koncertu jaki odbędzie się 1 grudnia w Starym Klasztorze! Na scenie w Sali Gotyckiej towarzyszyć im będzie PAWBEATS LIVE BAND - zespół dowodzony przez jednego z najważniejszych polskich producentów muzycznych.
Świetliki - Srebrne Gody czyli 25 lat bliżej. Koncert w Starym Klasztorze! wROCKfest.pl z niekłamaną przyjemnością zaprasza na koncert z okazji 25-lecia powstania zespołu Świetliki! Srebrne Gody związku  Marcina Świetlickiego z grupą atrakcyjnych muzyków świętować będziemy 9 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Rezerwujcie czas, kupujcie bilety, przybywajcie tłumnie!
City Sounds zaprasza na wspólny koncert dwóch niezwykle obiecujących zespołów! 15 października na scenie Starej Piwnicy zagrają The Fruitcakes oraz Romantic Fellas.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy finałowej VII Przeglądu Młodej Sztuki pt. Świeża Krew . Ekspozycję będzie można oglądać do 12 października, w godzinach od 11:00 do 18:00 (od wtorku do piątku), a także 0d 11:00 do 15:00 (w soboty), w Galerii Sztuki Socato we Wrocławiu.
Cześć Wrocław! Po ponad 1.5 rocznej przerwie wracamy na scenę i zapraszamy Was do wspólnej zabawy :)
Zapraszamy na koncerty klubowe SARSY promujące drugi album „PIÓROPUSZE”.
Percival Schuttenbach - pierwsza, i powszechnie uznawana za najlepszą, grupa folk-metalowa w Polsce. Zespół kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do „Wiedźmina 3" (w swojej medievalnej odsłonie), potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce, twórca ponad 8 albumów.
Po zagraniu w ciągu ostatniego roku dwóch tras koncertowych promujących ostatnią płytę CLASHES, które odbyły się najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce i to w 12-osobowym składzie, Brodka wraca do klubów!
Zapraszamy do Wrocławia na koncert Wolves In The Throne Room. Jako  support zagra Wiegedood.