Imprezy i koncerty we Wrocławiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Centrum Koncertowe A2
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Klub Pralnia we Wrocławiu
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Akademia CLUB

Wrocław Aktualności

Warszawska Orkiestra Sentymentalna zagra w Starym Klasztorze!
Jerzy Filar przyjeżdża do Wrocławia promować swój najnowszy autorski album pt. "Dwie dusze". Na koncert zapraszamy 4 lutego do klubu Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1.
Muzyka Chevy to melodyjne, mroczne historie o zakamarkach męskiej duszy, tworzone przy użyciu klasycznego rockowego instrumentarium.
Pokahontaz, jeden z najważniejszych zespołów polskiego hip-hopu powraca z nową płytą! Koncert promujący najnowsze wydawnictwo pt. "Reset" odbędzie się 27 stycznia w klubie Akademia przy ul. Grunwaldzkiej 67 (w miejscu dawnego klubu Alibi).
Zespół Żywiołak przyjeżdża do Wrocławia promować swoją najnowszą płytę "Pieśni pół/nocy". Na koncert zapraszamy 26 stycznia do klubu Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15. Oprócz premierowego materiału, nie zabraknie też starszych, znanych już publiczności utworów Żywiołaka.
wROCKfest.pl zaprasza na koncert promujący najnowsza płytę Anity Lipnickiej pt. "Miód i Dym". Anita Lipnicka z zespołem The Hats wystąpią 9 lutego w Sali Teatralnej BF Impart przy ul. Mazowieckiej 17.
Ethno Jazz Festival z przyjemnością zaprasza miłośników autentycznej kubańskiej muzyki na koncert gwiazdy z Kuby - Mayito Rivera & The Sons Of Cuba! W karnawałowy piątek, 2 lutego, w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze pojawi się jedyna w swoim rodzaju okazja do odrobiny karaibskiego szaleństwa przy najlepszej kubańskiej muzyce!
wROCKfest.pl zaprasza na muzyczne spotkanie z rodziną Waglewskich! Waglewski Fisz Emade wystąpią 7 stycznia w sali teatralnej B.F. Impart przy ul. Mazowieckiej 17.
29 listopada, o godzinie 19:00, w Teatrze Polskim we Wrocławiu wystąpi Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej. Będzie to niezapomniana podróż muzyczna przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.
9 grudnia, o godzinie 19:00, w Sali Audytoryjnej WCK odbędzie się koncert zespołu LemON.