Wydarzenia dla branży turystycznej w 2018

Wydarzenia dla branży turystycznej w 2018

Dziś chcemy zaprezentować Wam najciekawsze wydarzenia dla turystyki, które planowane są w drugiej połowie 2018.

W zestawieniu znaleźć można zarówno duże imprezy targowe, jak też mniejsze konferencje czy szkolenia. Jesienią i zimą takich imprez odbywa się całkiem sporo, warto wybrać się choć na jedną


Imprezy branżowe są doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, ale też dają świetną możliwość nawiązania kontaktów.

1.    Hotel Marketing Conference


Kiedy? 4-5 października 2018
Gdzie? Poznań

Hotel Marketing Conference to wydarzenie dedykowane osobom związanym z branżą hotelarską. Jak mówią organizatorzy: „Stawiamy na merytoryczne i praktyczne prelekcje oraz uczymy, jak rozwijać własną markę i relacje z gościem. Przekazując dobre praktyki i wartościowe treści oparte na przykładach z życia dążymy do tego, żeby wspierać pracowników hoteli w generowaniu coraz większej liczby rezerwacji.”

2.    Kongres Turystyki


Kiedy? 10-11 października 2018
Gdzie? Świdnica

Dwudniowa konferencja, której motywem przewodnim będą „Sieciowe produkty turystyczne”. Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli branży turystycznej, samorządu terytorialnego i nauki. Podczas konferencji wręczone zostaną również nagrody: Przyjazna Gmina 2018 oraz Produkt Turystyczny Roku 2018 i Usługa Turystyczna Roku 2018

3.    World Travel Show 2018 – Międzynarodowe Targi Turystyczne


Kiedy? 19-21 października 2018
Gdzie? Nadarzyn

World Travel Show to miejsce gdzie można odbyć błyskawiczną, 3-dniową podróż dookoła świata. Na targach prezentuje się ponad 200 krajów i regionów z całego świata. Wystawcami są: organizacje turystyczne, ambasady, instytucje kulturalne, samorządy, biura podróży oraz linie lotnicze. Na powierzchni 100 tys. metrów kw., na wielu scenach, stoiskach i w salach konferencyjnych, odbędzie się ponad 160 wydarzeń: spotkań, forów, prelekcji, prezentacji, pokazów i szkoleń.

4.    Hotel Meeting


Kiedy? 22 października 2018
Gdzie? Warszawa

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

5.    IV Forum Promocji Turystycznej


Kiedy? 24 października 2018
Gdzie? Warszawa

To spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności biznesowej samorządowej i społecznej: agentów turystycznych, organizatorów turystyki, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

6.   HORECA Kraków

 

Kiedy? – 7-9 listopada 2018
Gdzie? – Kraków

 

W listopadzie w Krakowie odbędą się 26. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii. HORECA Jednocześnie trwać będą również 17. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD.  Wydarzenie skupia m.in. restauratorów, właścicieli kawiarni, przedstawicieli hoteli oraz całą branżę.

 

 

7. TT Warsaw w Warszawie


Kiedy? – 22-24 listopada 2018
Gdzie? – Warszawa

Warto zarezerwować sobie czas w dniach 22- 24 listopada, by odwiedzić Targi TT Warsaw. W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się 26 już edycja tej cieszącej się wielką popularnością imprezy. Przez trzy dni Pałac będzie tętnił życiem, a wielobarwny i wielokulturowy show przyciągnie jak  zwykle liczną publiczność. W jednym miejscu zmieści się w tym czasie prawie cały świat.


8.    Profit Hotel


Kiedy? - 12 grudnia 2018
Gdzie? - Warszawa

Podczas XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018,  jak co roku, wezmą udział prezesi i członkowie zarządów sieci hotelarskich mający kluczowe znaczenie dla kształtu całego rynku, właściciele hoteli i obiektów niezależnych, analitycy oraz wybitni eksperci. Po raz siódmy Jury złożone z prelegentów i panelistów wyłoni finalistów oraz wybierze zwycięzców poszczególnych kategorii PROFIT HOTEL AWARDS 2018 - prestiżowego konkursu dla najlepszych obiektów i firm hotelarskich działających w Polsce.

 

Jeśli na powyższej liście zabrakło istotnego wydarzenie, koniecznie poinformuj nas mailowo lub w komentarzu.

W jakich miastach brakuje wydarzeń dla branży turystycznej i właścicieli obiektów noclegowych?

 

 

 

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również