Ustroń - Noclegi z klimatyzacją

(21 noclegów w Ustroniu)
od
175
/usługę

Apartamenty Zdrojowe

Ustroń
10 Rewelacyjny!

Super miejsce! Bardzo czysto, cicho i spokojnie. Idealne miejsce do wypoczynku. Pokoje duże i wygodnie urządzone. Apartament bardzo...

anna
od
100
/usługę

Apartamenty Bażancia Chatka

Ustroń
9.4 Rewelacyjny!

Serdecznie polecam. Cudowna lokalizacja obiektu. Cisza która pozwala naprawdę odpocząć. Uprzejmość pani gospodyni czyni , że chce się tam...

Sabina Polok 2019-09-01
od
80
/usługę

Willa pod Czantorią Elżbieta Ryszawy

Ustroń
10 Rewelacyjny!

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Willi. Dzieci (3 i 6 lat) miały dużo atrakcji (duży plac zabaw, oddzielna strefa z piaskownicą...

Dominika Gilewicz 2019-08-28
od
100
/usługę

Villa Jelenica

Ustroń
8.8 Bardzo dobry!

Pobyt zaliczam do udanych, jedyny minus to brak dostępu do czajnika..

Dominika
od
280
/usługę

Domek nad Rzeką Wisłą

Ustroń
9.6 Rewelacyjny!

Domki naprawdę godne polecenia. Napewno wrócimy.

Sylwia Grzadziela
od
200
/usługę

Apartament Komfort

Ustroń
10 Rewelacyjny!

przestronny, czysty apartament, wszędzie blisko, właściciel bardzo uprzejmy. Opis obiektu zgadza się w 100% ze stanem faktycznym,...

ILONA 2020-01-29

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z klimatyzacją

Ile kosztuje nocleg w obiektach z klimatyzacją w Ustroniu?
Cena za nocleg z klimatyzacją w Ustroniu zależy od kategorii wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Koszt noclegu może wynieść od 80 zł, natomiast średnia cena za nocleg z klimatyzacją w Ustroniu wynosi 155 zł.
Jakie obiekty noclegowe z klimatyzacją są najpopularniejsze w Ustroniu?
Willa pod Czantorią Elżbieta Ryszawy, Domek nad Rzeką Wisłą, Villa Jelenica to popularne noclegi z klimatyzacją w Ustroniu.
Które noclegi z klimatyzacją w Ustroniu mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane obiekty posiadające klimatyzację to: Willa pod Czantorią Elżbieta Ryszawy, Apartamenty Zdrojowe, Apartamenty Bażancia Chatka.
Które noclegi z klimatyzacją w Ustroniu są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w obiektach posiadających klimatyzację w Ustroniu poleca Willa pod Czantorią Elżbieta Ryszawy, Villa Jelenica, Apartamenty Zdrojowe.
Które noclegi z klimatyzacją w Ustroniu są polecane dla par?
Te noclegi z klimatyzacją są wysoko cenione przez pary: Villa Jelenica, Apartamenty Bażancia Chatka, Willa pod Czantorią Elżbieta Ryszawy.

Szukasz noclegu z klimatyzacją w Ustroniu?

Podczas upalnego lata klimatyzacja w pokoju wydaje się niezbędna. Te noclegi oferują przyjemną ochłodę i możliwość uzyskania optymalnej temperatury dzięki klimatyzacji. Szukając noclegów w Ustroniu w trakcie najcieplejszych pór roku, można znaleźć wiele miejsc, które zapewniają to udogodnienie tak ważne dla samopoczucia turystów.