Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Białystok Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. Od Tatr aż po Bałtyk powietrze wypełnią mieniące się kule, niosące ze sobą radość i fenomenalną zabawę. Już 24 czerwca w Białymstoku!
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego wyjątkowość podkreśli oryginalna scenografia teatralna, efekty multimedialne oraz udział niezwykłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na koncert do Białegostoku zapraszamy 24 listopada!
Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą.
6 listopada, o godzinie 17:30, a także o 20:30, w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbędzie się spektakl pt. „Ostra Jazda”.
Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zaprasza na spektakl pt. „Ludzie Inteligentni”, który odbędzie się o godzinie 18:00, a także 20:30. 
Chór Armii Radzieckiej im. A. Aleksandrowa jest jedną z najbardziej znanych grup artystycznych pochodzących z krajów byłego ZSRR. Jego nazwa związana jest z założycielem i pierwszym dyrektorem chóru, Aleksandrem Aleksandrowem utalentowanym profesorem moskiewskiego konserwatorium. Pierwszy występ chóru miał miejsce 12 października 1928 roku, w skład grupy wchodziło wtedy tylko 12 artystów: oktet wokalny, dwóch tancerzy i dwóch muzyków.
„Mayday 2”, czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu... i przeżyć. Czy macie Państwo ochotę przeżyć coś nadzwyczajnego i poprawić swój nastrój? Jeśli tak, to ta sztuka powstała właśnie dla Was!
Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert "Z Życia do Życia" - koncert zespołu "Albo i nie". W ten sposób chcemy zaprosić Was na wspólne wspominanie życia i dzieł jakie posobie zostawił św. Jan Paweł II.Koncert odbędzie się 1 kwietnia o godz. 20:00 w Filharmonii Podlaskiej.
Jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii” organizowany po raz 7 na terenie całego kraju. Jednym z miast na trasie pasjonatów Australii będzie Białystok - już 25 kwietnia w Białostockim Ośrodku Kultury.
28 kwietnia o godz. 19:00 na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wystąpi zespół Perfect! Już dziś serdecznie zapraszamy!