Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Stadion Miejski w Białymstoku
Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Pałac Branickich
Miejscowość:
Białystok
Miejsce imprezy:
Stadion Miejski w Białymstoku

Białystok Aktualności

Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą.
6 listopada, o godzinie 17:30, a także o 20:30, w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbędzie się spektakl pt. „Ostra Jazda”.
Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zaprasza na spektakl pt. „Ludzie Inteligentni”, który odbędzie się o godzinie 18:00, a także 20:30. 
Chór Armii Radzieckiej im. A. Aleksandrowa jest jedną z najbardziej znanych grup artystycznych pochodzących z krajów byłego ZSRR. Jego nazwa związana jest z założycielem i pierwszym dyrektorem chóru, Aleksandrem Aleksandrowem utalentowanym profesorem moskiewskiego konserwatorium. Pierwszy występ chóru miał miejsce 12 października 1928 roku, w skład grupy wchodziło wtedy tylko 12 artystów: oktet wokalny, dwóch tancerzy i dwóch muzyków.
„Mayday 2”, czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu... i przeżyć. Czy macie Państwo ochotę przeżyć coś nadzwyczajnego i poprawić swój nastrój? Jeśli tak, to ta sztuka powstała właśnie dla Was!
Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert "Z Życia do Życia" - koncert zespołu "Albo i nie". W ten sposób chcemy zaprosić Was na wspólne wspominanie życia i dzieł jakie posobie zostawił św. Jan Paweł II.Koncert odbędzie się 1 kwietnia o godz. 20:00 w Filharmonii Podlaskiej.
Jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii” organizowany po raz 7 na terenie całego kraju. Jednym z miast na trasie pasjonatów Australii będzie Białystok - już 25 kwietnia w Białostockim Ośrodku Kultury.
28 kwietnia o godz. 19:00 na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wystąpi zespół Perfect! Już dziś serdecznie zapraszamy!
Już w najbliższy weekend, 11 i 12 marca w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku – Galeria Spodki (ul. Św. Rocha 14), rusza wyjątkowa Akcja przygotowana z myślą o rodzinach z dziećmi – „Miasteczko Zmysłów”.
26 marca o godz. 17:00 w Białymstoku wystąpi zespół Czerwone Gitary ! Już dziś zapraszamy na koncert!