Imprezy i koncerty w Białymstoku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Białystok Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert "Z Życia do Życia" - koncert zespołu "Albo i nie". W ten sposób chcemy zaprosić Was na wspólne wspominanie życia i dzieł jakie posobie zostawił św. Jan Paweł II.Koncert odbędzie się 1 kwietnia o godz. 20:00 w Filharmonii Podlaskiej.
Jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii” organizowany po raz 7 na terenie całego kraju. Jednym z miast na trasie pasjonatów Australii będzie Białystok - już 25 kwietnia w Białostockim Ośrodku Kultury.
28 kwietnia o godz. 19:00 na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wystąpi zespół Perfect! Już dziś serdecznie zapraszamy!
Już w najbliższy weekend, 11 i 12 marca w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku – Galeria Spodki (ul. Św. Rocha 14), rusza wyjątkowa Akcja przygotowana z myślą o rodzinach z dziećmi – „Miasteczko Zmysłów”.
26 marca o godz. 17:00 w Białymstoku wystąpi zespół Czerwone Gitary ! Już dziś zapraszamy na koncert!
27 marca w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku zostanie wystawiony spektakl Kłamstewka w reżyserii Pawła Wawrzeckiego. Aktorzy na scenie pojawią się dwukrotnie o godz. 17:30 oraz 20:00. Już dziś serdecznie zapraszamy!
4 kwietnia o godz. 19:00 w Białymstoku zostanie wystawiony spektakl Przepraszam, co Pan tu robi? Już dziś serdecznie zapraszamy!
Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na koncert artystki Teresy Werner, który odbędzie się 23 kwietnia, o godzinie 16:00 w Białymstoku.
Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce już niedługo zagości w Białymstoku. Artyści zaprezentują się 6 kwietnia, w Filharmonii Podlaskiej, o godzinie 19:00.
Jubileuszowa Atmasfera Anna Wyszkoni 20 Lat na scenie! Koncert w Białymstoku odbędzie się 2 czerwca o godz. 20:00. Zapraszamy!