Imprezy i koncerty w Łodzi Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Łódź Aktualności

Koncert pt. „Już kąpiesz się nie dla mnie” odbędzie się 29 maja 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 17.00, w Sali Koncertowej nr 12 w Pałacu Akademii Muzycznej w Łodzi przy ul. Gdańskiej 32.

ABSL Talks w Łodzi

Na wydarzenie ABSL Talks zapraszamy 12 czerwca do Łodzi!
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w Klubie Szafa w Łodzi, który odbędzie się 11.06.2017 r. , o godz. 19.30.
Koncert „Piosenkowanie” w wykonaniu studentów specjalności wokalistyka estradowa to eklektyczne połączenie różnych stylów i emocji: pierwszą część zdominuje piosenka aktorska, drugą – muzyka rozrywkowa. Koncert odbędzie się w piątek 26 maja o godzinie 19.00, w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi, przy ul. Żubardzkiej 2a. Bilety w cenie 20 i 10 zł nabyć można w kasie biletowej AM.
Amerykański pianista Kevin Kenner, znany polskiej publiczności jako laureat najwyższej nagrody podczas Konkursu Chopinowskiego w Warszawie w 1990 roku, wystąpi z recitalem pianistycznym w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi (ul. Żubardzka 2a). Koncert odbędzie się 25 maja w czwartek o godz. 18.00. Artysta wykona kompozycje Fryderyka Chopina, wśród których znajdą się m.in. Sonata h-moll op. 58, Ballada g-moll op. 23, Scherzo cis-moll op. 39 czy Mazurki op. 56.
W sobotę 27 maja 2017 roku w Akademii Muzycznej w Łodzi odbędzie się „Koncert dyplomantów”, w którym – jak co roku – zaprezentują się najlepsi studenci ostatniego roku studiów magisterskich. Po pięciu latach nauki będzie to jeden z ich ostatnich występów na scenach uczelni. Początek koncertu o 18.00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej przy ul. Żubardzkiej 2a.
Katedra Organów i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Klasztor Ojców Franciszkanów w Łodzi – Łagiewnikach zapraszają w niedzielę 21 maja br. na pierwszy koncert w nowym cyklu „Akademia Muzyczna w Starym Klasztorze”. W wykonaniu studentów klas organów tej uczelni zabrzmi muzyka Jana Sebastiana Bacha, Georga Böhma, Johanna Gottfrieda Walthera i Antona Heillera. Koncert w łagiewnickim klasztorze rozpocznie się o godz. 15.00 (ul. Okólna 185).
Nostalgiczne klimaty - od smutku do radości. Koncert piosenek polskich, rosyjskich i żydowskich w niezwykłym wykonaniu Danuty Stankiewicz. 24 czerwca 2017, godzina 19:00. Teatr D.O.M., Łódź, ulica Piotrkowska 243
Na koncert Lecha Dyblika zapraszamy do stylowych wnętrz Teatru D.O.M., w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 243. Czwartek, 8 czerwca, godzina 19:00
Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej – Johna Portera, w końcu ujrzała światło dzienne. Wydana 24 marca 2017 roku „Songs Of Love And Death" to debiutancki album zespołu Me And That Man. Obok Nergala i Johna w składzie koncertowym Me And That Man znaleźli się również basista Matteo Bassoli oraz Łukasz Kumański na instrumentach perkusyjnych.