Imprezy i koncerty w Łodzi Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
ŁÓDZKI DOM KULTURY
Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Klub Wytwórnia
Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Klub New York
Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Klub Wytwórnia

Łódź Aktualności

30 marca o godz. 20:00 w New York Klub Muzyczny w Łodzi wystąpi zespół  NeuOberschlesien. Już dziś zapraszamy na koncert!
70. Sesja „Musica Moderna” rozpocznie się 27 marca w Sali Kameralnej Akademii Muzycznej w Łodzi. Jubileuszowa edycja festiwalu potrwa do 5 kwietnia. Podczas licznych koncertów usłyszeć będzie można utwory uznanych kompozytorów, głównie związanych z ośrodkiem łódzkim, jak i młodych twórców, poszukujących jeszcze swojego charakterystycznego brzmienia. W programach koncertów znajdzie się również spora dawka muzyki inicjatora imprezy – zmarłego w 2011 roku prof. Bronisława Kazimierza Przybylskiego. Głównym miejscem wydarzeń będzie Sala Kameralna Akademii Muzycznej w Łodzi.
7 kwietnia o godz. 20:00 w klubie DOM w Łodzi odbędzie się koncert zespołu  Fair Weather Friends i Jóga. Już dziś serdecznie zapraszamy!
W ramach cyklu Wieczory muzyczne odbędzie się koncert zatytułowany Wieczór sonat. Koncert z ich udziałem odbędzie się 20 marca (poniedziałek) o godzinie 18.15, w Sali Kameralnej Akademii Muzycznej w Łodzi. Zapraszamy!
Oto nowa emocjonująca koncertowa produkcja najwyższej jakości prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. RAMMSTEIN: PARIS to uczta dla zmysłów, mroczna i spektakularna baśń pełna kontrowersji, efektów pirotechnicznych i zapachu kultowej Benzin. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 23 marca 2017.
LemON to na polskiej scenie muzycznej jedna z najbardziej spektakularnych karier ostatniej dekady. W zaledwie cztery lata dorobili się trzech płyt, rozpoznawalnego stylu i rzeszy fanów. Zamiast jednak odcinać kupony od raz osiągniętego sukcesu, postanowili zaryzykować i wszystko zmienić. No, prawie wszystko – bo choć tak wiele się zmieniło, wciąż słychać, że to ten sam zespół, ten sam głos, ten sam feeling. 24 marca ukaże się album "Tu", zaś w kwietniu grupa wystąpi w Wytwórni.
21 maja o godz. 19:00 w klubie Wytwórnia w Łodzi odbędzie się konecrt Jehro, a właściwie Jérôme Cotta. Już dziś serdecznie zapraszamy!
25 marca o godz. 19:00 w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się koncert zespołu Chemia. Już dziś serdecznie zapraszamy!
31 marca o godz. 20:00 w Klubie Wytwórnia w Łodzi odbędzie się koncert Artura Andrusa. Już dziś serdecznie zapraszamy!
23 kwietnia w Łódzkim Domu Kultury zostanie wystawiony spektakl Atrakcyjny Pozna Panią... w reżyserii Marka Rębacza. Aktorzy na scenie wystąpią dwukrotnie o godz. 16:00 oraz 19:00. Zapraszamy!