Imprezy i koncerty w Wiśle Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wisła
Miejsce imprezy:
Plac Bogumiła Hoffa
Miejscowość:
Wisła
Miejsce imprezy:
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejscowość:
Wisła
Miejsce imprezy:
Plac Bogumiła Hoffa

Wisła Aktualności

Redyk Wiślański

Redyk Wiślański - Miyszani łowiec na Cieńkowie to rozpoczęcie wypasu owiec, tradycyjny obrzęd poświęcenia i okadzenia stada oraz połączenie owiec w jedno stado. Zapraszamy 13 maja do Wisły!
Nie masz planów na Majówkę? W dniach 29 kwietnia - 3 maja zapraszamy do Wisły!
Zapraszamy biegaczy oraz grupy i rodziny na wiślański bieg na orientację! Start odbędzie się w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej/rodzinnej. Już 9 kwietnia w Wiśle!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem popularnonaukowych książek historycznych Sławomirem Koprem, które odbędzie się 6 kwietnia 2017 roku o godz. 16.00 w sali głównej biblioteki w Wiśle.
Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Zapraszamy 2 kwietnia!
1 kwietnia w Wiśle po raz 10. odbędzie się Bieg po Nowe Życie. Bieg rozpocznie się punktualnie o 12:00 na Placu Bogumiła Hoffa, trasa marszu zostanie poprowadzona alejkami Parku Kopczyńskiego.
Puchar Polski - Puchar Burmistrza Wisły w zjeździe na rowerach to wyjątkowa dwudniowa impreza, która odbędzie się w dniach 22 - 23 kwietnia 2017 roku.

SNOW POLO w Wiśle

Zawody Snow Polo odbędą się w dniach od 3 - 5 lutego na boisku w Parku im. Kopczyńskiego w Wiśle. Serdecznie zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na Terenowy Dzień Kobiet do Wisły. Długie i ciekawe trasy, piękne widoki oraz biesiada do białego rana. A to wszytko na terenie miasta Wisły i na torze offroadowym Pod Piramidą.
W dniach 17-18 lutego zapraszamy do Hotelu Gołębiewski w Wiśle na dwa spektakle teatralne - Zimowy Zjazd Komediowy 2017. Pierwszy z nich to VIAGRA I CHRYZANTEMY !