Imprezy i koncerty w Wiśle Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wisła
Miejsce imprezy:
Amfiteatr im. Stanisława Hadyny
Miejscowość:
Wisła
Miejsce imprezy:
Miejska Biblioteka Publiczna

Imprezy w okolicy Wisły

Miejscowość:
Szczyrk
(ok. 11km od Wisły)
Miejsce imprezy:
Informacja Turystyczna w Szczyrku
Miejscowość:
Szczyrk
(ok. 11km od Wisły)
Miejsce imprezy:
GÓRAL SPA&WELLNESS

Wisła Aktualności

Miasto nazywane perłą Beskidu Śląskiego - ciekawe szlaki turystyczne, urokliwe okolice oraz wiele innych atrakcji czeka na turystów w Wiśle. Sprawdź, które noclegi szczególnie rekomendują turyści naszego serwisu.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle serdecznie zaprasza na "Narodowe Czytanie" i wykład pt. Jak czytać „Wesele” prof. Włodzimierza Szturca. Spotkanie odbędzie się 1 września 2017 roku (piątek) o godz. 16.00 w sali głównej biblioteki (Pl. Hoffa 3, Dom Zdrojowy, I piętro).
Koncert Muzyki Organowej odbędzie sie 20 sierpnia w Wiśle. Zapraszamy!
W dniach 26-27 sierpnia w Amfiteatrze im. St. Hadyny odbędzie się Wiślaczek Country. Sprawdź szczegóły imprezy!
15 sierpnia o godz. 19:00 w wiślańskim Amfiteatrze odbędzie się Lato z Filharmonią. Zapraszamy!
Zabawy i animacje dla dzieci z klaunami Ruphert i Rico już 15 sierpnia 2017 r. o godzinie 16:00 na Placu B. Hoffa w Wiśle.
12-13 sierpnia zapraszamy na III Festiwal Sera, organizowany przez Kolej Linową Skolnity.
Już 5 sierpnia, w sobotę zapraszamy Państwa do Villi Rubinstein w Wiśle, gdzie na letniej scenie plenerowej w ogrodzie Villi Rubinstein odbędzie się kolejny, wyjątkowy spektakl muzyczny krakowskiego Teatru VIS A VIS: "CHICAGO BURLESQUE". Tym razem przeniesiemy się w roztańczony i rozśpiewany świat burleski oraz pin up'u!
Zapraszamy na tegoroczne zawody Pucharu Kontynentalnego w Polsce oraz w Czechach, rozgrywane w ramach Pucharu Beskidów. Jednym z miejsc wydarzenia jest Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle. Impreza startuje 17 sierpnia, o godzinie 20:00. Oficjalny trening skoczków odbędzie się jednak 19 sierpnia, o godzinie 16:00.
29 lipca w Wiścle Największe szlagiery muzyki latynoskiej zaśpiewa Gwiazda Teatru VIS a VIS, rodowita Kubanka  MILI MORENA. Już dziś zapraszamy!