Radziwiłłowska 29/1, 31-026 Kraków Sprawdź na mapie 0m

Sprawdź ceny

Apartament 2 osobowy

od 120

Apartament 3 osobowy

od 165

Apartament 4 osobowy

od 200

Apartament 5 osobowy

od 225

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 14 miejsc noclegowych

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Justyna Mazurek
Justyna Mazurek
Nie wiem jakim cudem ten obiekt ma tak dobra ocenę. Po wejściu do pokoju czułam się jakbym weszła do palarni, drzwi do łazienki uchylone same się otwieraly i miały zamaskowana dziurę (prawdopodobnie ktoś się wkurzył i uderzył w nie pięścią), narzuty od łóżka były brudne w czymś białym, materac odwrócony z piętrowego łóżka miał żółte plamy pod spodem, telewizor wydawał odgłosy jakby się co chwilę miał włączyć oczywiście cena była nieduża więc nie robiłam problemu. Jednak przegięciem było kiedy próbowałam wziąć prysznic i zamiast z słuchawki to woda sciekala z węża.. Już nie wspomnę o dużej ilości kurzu na podłodze, i starych gumach do rzucia, mój chłopak znalazł nawet stara duńska monetę (wątpię że jest tam odkurzane). Nie rozumiem jakim cudem ten obiekt posiada tak dobre opinie. Uważam że za tą cenę warunki były nieludzkie, żeby było chociaż czysto to nie byłoby sprawy. Na plus zasługuje jedynie obsługa która się nie narzuca i służy pomocą, jednak nie wiem jak to możliwe że można taki nocleg ludziom sprzedawać..
więcej
paulina jankowska
Doskonałe miejsce by odpocząć i pozwiedzać bez zbędnego chodzenia:)swoboda przebywania(obsługa miła, nienarzucająca się). Polecam każdemu!
więcej
Marek
wszystko super. Lokalizacja idelana, ul. Floriańska ruchliwa, ale w apartamencie spokój bo apartament jest w głebi w podrórzu. Jest czysto schludnie bezpiecznie. Jest telewizor i WIFI. Będdziemy am wracać często
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio
  • parking
  • kuchnia
  • internet