Andrzej Piaseczny - "THE BEST OF" - Koncert w Toruniu

Andrzej Piaseczny - "THE BEST OF" - Koncert w Toruniu

Zapraszamy na koncert "The Best of" z największymi hitami Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny - jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów zaśpiewa między innymi: "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Imię deszczu", "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka". To to tylko niektóre z wielkich przebojów, za które publiczność pokochała Andrzeja Piasecznego.

Pierwsze sukcesy wokalisty to początek lat dziewięćdziesiątych i występy w rockowym zespole Mafia. Ogromną popularność - zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej - przyniosła Andrzejowi Piasecznemu płyta nagrana z saksofonistą De Mono Robertem Chojnackim. "Sax & Sex" sprzedał się w ogromnym nakładzie a hity "Budzikom śmierć", Prawie do niebia i "Niecierpliwi" nuciła cała Polska. Album pokrył się podwójną platyną. W 1998 roku artysta rozpoczął solową karierę. Dobrą passę komercyjnych sukcesów podtrzymała płyta "Piasek" z singlowymi przebojami "Mocniej" i "Jeszcze bliżej".

Dużą popularność przyniosła również wokaliście rola w serialu "Złotopolscy", emitowanym przez kilkanaście lat na antenie "Dwójki". Dekadę temu prawdziwą sensacją okazał się krążek "Spis rzeczy ulubionych", nagrany wspólnie z Sewerynem Krajewskim - ikoną polskiej sceny muzycznej, twórcą wielu niezapomnianych hitów Czerwonych Gitar. Był to wówczas najchętniej kupowany album w Polsce. Andrzej Piaseczny nagrywał również ze Stanisławem Soyką, Krzysztofem Krawczykiem i Janem Borysewiczem. Jest laureatem prestiżowych nagród: Telekamery, SuperJedynek, Eska Music Awards i Bursztynowego Słowika. Reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Spełnia się także w roli jurora w popularnym programie "The Voice of Poland". W siódmym sezonie widowiska, jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.

W 2017 roku artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został zarejestrowany i został wydany na płycie. Tego koncertu nie można przegapić! Bądźcie razem z nami! ZAPRASZAMY!

 

KupBilecik.pl

 

 

Zobacz inne wydarzenia w Toruniu

 

Miejsce

Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki
Ośrodki kultury

Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki

ul. Wały Generała Władysława Sikorskiego, Toruń

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Toruniu

Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Dwór Artusa
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Klub Dwa Światy
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Arena Toruń

Zobacz również