Festiwal Parodii - WIELKA ZABAWA TV PULS w Mrągowie

Festiwal Parodii - WIELKA ZABAWA TV PULS w Mrągowie

Twórcy Mazurskiej Nocy Kabaretowej zapraszają na Festiwal Parodii – WIELKA ZABAWA TV PULS w Mrągowie – realizacja „na żywo” Amfiteatr w Mrągowie, 2 sierpnia 2019 roku, godz. 19.30.

Dlaczego lubimy przeboje? Bo mają takie słowa i linię melodyczną, że łatwo wpadają w ucho. Chętnie ich słuchamy i równie chętnie śpiewamy, a artyści kabaretowi, którzy spostrzegawczość mają we krwi, tworzą z nich parodie.

Dlatego Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA – organizator Mazurskiej Nocy Kabaretowej i Telewizja Puls postanowili połączyć te fakty i zaprosić wszystkich wielbicieli dobrej rozrywki na Wielką Zabawę TV Puls w Mrągowie czyli I Festiwal Parodii.

Gwiazdy piosenki zaśpiewają swoje największe przeboje a gwiazdy kabaretu zaśpiewają ich parodię. Kabarety będą też „podpatrywać” gwiazdy i uczyć się jak tworzy się przebój, jednocześnie go parodiując.

Już 2 sierpnia o 19.30 w amfiteatrze nad mrągowskim jeziorem Czos zobaczycie:

Kabaret pod Wyrwigroszem, Katarzynę Pakosińską, kabarety Rak, Jurki i Ciach.

Zaśpiewają dla was Piersi z hitami „Będzie zabawa” i „Toasty”, legenda disco-polo, czyli Boys, Łobuzy („Ona czuje we mnie piniondz”), Doda & Virgin w ostatnim pożegnalnym występie z zespołem oraz Patrycja Runo. Publiczność do śpiewu porwie wodzirej Paweł Gołębski .

Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez wszystkich przebojów muzycznych i kabaretowych.

Będzie się działo !

Bilety do nabycia:

  • www.paka.pl/bilety
  • www.biletyna.pl
  • www.ebilet.pl
  • www.biletynakabarety.pl


Źródło: materiały prasowe

Następny artykuł 6. Mazurskie Spotkanie...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej