Imprezy i koncerty w Mrągowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Ruciane-Nida
Miejsce imprezy:
Ruciane-Nida - Karwica
Miejscowość:
Giżycko
Miejsce imprezy:
Twierdza Boyen

Mrągowo Aktualności

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek, a tyle właśnie kończą Paranienormalni . A co robi 15-latek kiedy jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!
Bon turystyczny 500+ stanowi wsparcie dla polskich turystów oraz krajowej branży turystycznej. Jest on przyznawany każdemu dziecku w rodzinie pod warunkiem, że nie ukończyło ono 18 roku życia. Oznacza to, że pomocy może skorzystać nawet 6,5 miliona dzieci z całej Polski. Polscy turyści już od początku sierpnia mogą aktywować oraz realizować swoje bony turystyczne. Trzeba jednak pamiętać, że płatność bonami jest możliwa jedynie na terenie naszego kraju i tylko w odpowiednio przygotowanych do tego obiektach noclegowych. Listę miejsc, w których wykorzystacie bon turystyczny w Mrągowie, znajdziecie poniżej.
Zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na koncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo.
Zapraszamy na V Mazurski Festiwal Operowy Belcanto , który odbędzie się 18 lipca w Amfiteatrze Mrągowo. Wyjątkowy śpiewacy operowi z całego świata oraz goście specjalni: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej wystąpią dla Państwa podczas uroczystej Gali Finałowej 18 lipca 2020 roku o godzinie 20:00 w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie.
Serdecznie zapraszamy do Amfiteatru w Mrągowie na Festiwal Kultury Kresowej.
Najnowszy, 2-godzinny, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Wesele i poprawiny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - tak zapowiada się kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów!
Twórcy Mazurskiej Nocy Kabaretowej zapraszają na Festiwal Parodii – WIELKA ZABAWA TV PULS w Mrągowie – realizacja „na żywo” Amfiteatr w Mrągowie, 2 sierpnia 2019 roku, godz. 19.30.
Mazury to Kraina Tysiąca Jezior… Czy można poznać je wszystkie? Przygotowaliśmy garść ciekawostek dotyczących jednego z nich. Sprawdźmy, co wiesz o jeziorze Piłakno.
Czos to jedno z lepiej znanych mazurskich jezior. Przecież leży na terenie słynnego Mrągowa, a nad jego brzegami ulokowany został amfiteatr, w którym każdego lata gromadzą się amatorzy rozrywki – polskich kabaretów oraz muzyki country.