Imprezy i koncerty w Mrągowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Turystyki

Mrągowo Aktualności

Zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na koncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo.
Zapraszamy na V Mazurski Festiwal Operowy Belcanto , który odbędzie się 18 lipca w Amfiteatrze Mrągowo. Wyjątkowy śpiewacy operowi z całego świata oraz goście specjalni: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej wystąpią dla Państwa podczas uroczystej Gali Finałowej 18 lipca 2020 roku o godzinie 20:00 w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie.
Serdecznie zapraszamy do Amfiteatru w Mrągowie na Festiwal Kultury Kresowej.
Michał Leja wystąpi z najnowszym programem "Anatomia".
Zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, gdzie wystapi dla Państwa zespół SHANNON i Damien Doherty.
Najnowszy, 2-godzinny, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Zapraszamy serdecznie do Mrągowa, gdzie wystąpi dla Państwa Antoni Syrek-Dąbrowski z nowym programem "Kronika Filmowa".
Koncert w Mrągowie będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów Artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Nie zabraknie również takich utworów jak " Honolulu " , czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.
Confusion Project powraca do Ceglanej! Trio jazzowe wyrusza w trasę zapowiadającą nadchodzący album (jesień 2020) oraz kontynuuje promocję ostatniego albumu trio, suitę jazzową "Primal".
Będzie to muzyczne wspomnienie Luciano Pavarottiego — wielkiego mistrza, śpiewaka z duszą rockmana, który udowodnił, że opera nie jest zarezerwowana jedynie dla kultury wysokiej, a jest dostępna dla wszystkich, którzy tej sztuki chcą i potrzebują.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Mrągowie

Co dzieje się w najbliższy weekend w Mrągowie?
W najbliższy weekend w Mrągowie i okolicy odbywa się: 26. Festiwal Kultury Kresowej w Mrągowie.
Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Mrągowie?