Imprezy i koncerty w Mrągowie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny MJAZZGA

Mrągowo Aktualności

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór stand-up comedy! Na scenie w westernowym salonie wystąpi 10 komików zakwalifikowanych do konkursu OPEN MIC.
Już 10 lipca, na jedną jedyną noc, scena amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie zamieni się w błyszczący klubowy parkiet klubu disco z lat 80-tych i 90-tych.
Przed nami 40. edycja legendarnego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie! W dniach 23-24 lipca 2021 zapraszamy na koncerty w amfiteatrze nad jeziorem Czos, natomiast Piknik Country w Mieście odbędzie się w terminie 23-25 lipca na Placu Unii Europejskiej i mrągowskim molo.
Mrągowski festiwal Piknik Country jest legendą, imprezą-symbolem miasta. Co roku przenosi mieszkańców i gości w wyjątkowy klimat znakomitej zabawy i karnawałowego rozmachu, zmieniając Mrągowo w polskie Nashville, zapełniając je muzyką. W dniach 23-24 lipca 2021 zapraszamy na koncerty w amfiteatrze nad jeziorem Czos, natomiast Piknik Country w Mieście odbędzie się w dniach 23-25 lipca na Placu Unii Europejskiej i mrągowskim molo.
Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek, a tyle właśnie kończą Paranienormalni . A co robi 15-latek kiedy jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!
Bon turystyczny 500+ stanowi wsparcie dla polskich turystów oraz krajowej branży turystycznej. Jest on przyznawany każdemu dziecku w rodzinie pod warunkiem, że nie ukończyło ono 18 roku życia. Oznacza to, że pomocy może skorzystać nawet 6,5 miliona dzieci z całej Polski. Polscy turyści już od początku sierpnia mogą aktywować oraz realizować swoje bony turystyczne. Trzeba jednak pamiętać, że płatność bonami jest możliwa jedynie na terenie naszego kraju i tylko w odpowiednio przygotowanych do tego obiektach noclegowych. Listę miejsc, w których wykorzystacie bon turystyczny w Mrągowie, znajdziecie poniżej.
Wesele i poprawiny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - tak zapowiada się kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów!
Twórcy Mazurskiej Nocy Kabaretowej zapraszają na Festiwal Parodii – WIELKA ZABAWA TV PULS w Mrągowie – realizacja „na żywo” Amfiteatr w Mrągowie, 2 sierpnia 2019 roku, godz. 19.30.
Mazury to Kraina Tysiąca Jezior… Czy można poznać je wszystkie? Przygotowaliśmy garść ciekawostek dotyczących jednego z nich. Sprawdźmy, co wiesz o jeziorze Piłakno.
Czos to jedno z lepiej znanych mazurskich jezior. Przecież leży na terenie słynnego Mrągowa, a nad jego brzegami ulokowany został amfiteatr, w którym każdego lata gromadzą się amatorzy rozrywki – polskich kabaretów oraz muzyki country.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej