Koncert Wiedeński w Mrągowie. Spędź wieczór z muzyką Straussa

Koncert Wiedeński w Mrągowie. Spędź wieczór z muzyką Straussa

Czy wiesz już, jak spędzisz andrzejkowy wieczór? Wieczór z muzyką Johanna Straussa to propozycja dla wszystkich, którzy będą wtedy w Mrągowie. W piątek 30 listopada 2018 odbędzie się tam wielka Gala Wiedeńska, podczas której zabrzmią najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich.

Wieczór z Johannem Straussem


Jeżeli marzy ci się udział w pięknym balu, to podczas koncertu muzyka Johanna Straussa przeniesie słuchaczy do XIX-wiecznego Wiednia. Zabrzmią najpiękniejsze walce i operetkowe arie. To właśnie dzięki nim o Johannie Straussie pamiętają kolejne pokolenia melomanów. Znajdują się one w stałym repertuarze większości teatrów muzycznych, a ich fragmenty są chętnie prezentowane przez artystów podczas koncertów.

Nie inaczej będzie i w Mrągowie

Zapraszamy na Galę Wiedeńską


Podczas gali będzie można usłyszeć obdarzonych wspaniałymi głosami fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”.

Publiczność usłyszy także walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch-Tratsch”.

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zakup biletów


Bilety w cenie 75 zł można kupić w Centrum Kultury i Turystyki (Mrągowo, ul. Warszawska 26), tel. 89 743 34 66, 89 743 34 50 (rezerwacja dla grup powyżej 10 osób 504 091 909).

Bilety można kupić także online: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl oraz w Sklepach Muzycznych FIFF, Księgarniach PWN, Księgarniach Book Book, Książnicy Polskiej.

Źródło: materiały prasowe organizatorów

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również