Noclegi służbowe w Katowicach

Szukasz noclegu w Katowicach podczas delegacji, wyjazdu służbowego a może potrzebujesz zacisznego miejsca na pracę zdalną? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg w Katowicach. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia szczegółów.

Katowice 5 ofert

od
38
/usługę

Hostel Katowice Centrum

Katowice zobacz na mapie
Zapraszamy do korzystania z noclegów służbowych w naszym obiekcie Hostel Katowice Centrum! Cena już od 45 zł za osobę na dobę! Możliwość wystawienia faktury
od
25
/usługę

Brak opinii

GREYHOUSE

Jaworzno zobacz na mapie
Dla osób i firm stale powracających oferujemy korzystne rabaty zależne od długości pobytu oraz ilości osób. Istnieje także możliwość pozostawienia swoich rzeczy na czas krótkiego opuszczenia naszego obiektu.
od
60
/usługę

Brak opinii

Noclegi Pracownicze u Mirka 2

Zapraszamy do kontaktu tel. +48 602622497
od
40
/usługę

MJM LOKUM

Gliwice zobacz na mapie
Zapraszamy wszystkich pracowników delegowanych do pracy w okolicach Gliwic do spokojnego wypoczynku. Każdy pokój ma własną łazienkę i aneks kuchenny. Tanio i jak w domu.
od
25
/usługę

Amber Gliwice

Gliwice zobacz na mapie
Obiekt AMBER Gliwice to nowoczesne miejsce dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Stawiamy nacisk na nowoczesność, jakość oraz komfort. Dbamy o to, aby każdy czuł się, jak w domu, dlatego łączymy ze sobą przyjazną obsługę, niskie c
Noclegi w Katowicach