Pony

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Pony

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Niewielki azyl spokoju w zabieganym, hałaśliwym świecie. Jeden z nielicznych, jeśli nie ostatnich bastionów pozwalających gościom na spotkanie z przyrodą i zwierzętami, umożliwający relaks oraz wypoczynek przed kolejnymi dniami zapełnionymi pracą i obowiązkami. Spokojna przystań na morzu wiecznych sztormów.

 

Goście zamierzający spędzić czas w naszym gospdarstwie mogą skorzystać między innymi z sali Gościńca, zadaszonej części dziedzińca lub zielonej trawki za Starą Chałupą. Stajnia, padok czy czworobok to kolejne miejsca, gdzie można spotkać nasze zwierzęta: psy, koty i konie. Niedawno założona galeria tych ostatnich powoli się rozrasta, lecz rysowanie to tylko jedna z wielu możliwości, artystycznych i rekreacyjnych, które przedstawiamy naszym gościom.

Organizujemy wszelkiego typu imprezy: spotkania, przyjęcia i zabawy dla grup zorganizowanych (do 100 osób w sezonie), takie jak grille, ogniska, urodziny, zabawy i gry na świeżym powietrzu, oraz w terenie, szczególnie biorąc pod uwagę pola i lasy. Spośród ger i zabaw, największą popularnością cieszą się tenis stołowy, krykiet, boule (petanque) oraz jazda konna.

 

Zapraszamy!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej