Domek Letniskowy (obiekt 188486)

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Domek Letniskowy

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Dom numer 1:

Dom letniskowy z bala jodłowego.

Parter: Kuchnia w pełni wyposażona, kuchenka gazowa 3- palnikowa ,lodówka +zamrażalnik. Łazienka-kabina prysznicowa, umywalka, WC.

Pokój kominkowo-telewizyjny z dwoma wygodnymi rozkładanymi 2-osobowymi kanapami, fotelem do siedzenia i ławą .

W pokoju kominkowo -telewizyjnym na ścianach wisi dużo poroża.

Piętro: Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, w każdej są trzy miejsca do spania (jedno drewniane łóżko 2-osobowe i jedno drewniane łóżko 1-osobowe).

W obrysie budynku znajduje się duży zadaszony taras z dębowym stołem i ławami.

Do dyspozycji jest grill .

Całość znajduje się na dużej przestronnej działce 3500 m.kw. otoczonej gęstymi świerkami wysokości 8 m, które tworzą zdrowy mikroklimat. Na terenie działki znajduje się staw około 350 m.kw. Położenie działki jest w centrum ale w pewnej odległości od głównego traktu, na plażę jest bardzo blisko. Jest możliwość parkowania samochodów. Do 14 czerwca i od 1 września cena za dobę od osoby 50 zł .minimum4 osoby. W sezonie od 15 czerwca oraz lipiec, sierpień cena za cały domek600zł do 10-ciu osób. Telefon:  [numer telefonu został ukryty]


Dom numer 2:

Domek do 6 osób, w którym znajduje się: duży pokój telewizyjny z rozkładanymi kanapami do siedzenia i spania, stołem, krzesłami, szafą ubraniową, dużym 32 calowym telewizorem, sypialnią z dużym małżeńskim łożem. Domek posiada również aneks kuchenny w pełni wyposażony (zlewozmywak, kuchenka indukcyjna jedno płytkowa) oraz łazienkę z kabiną prysznicową WC, umywalką. Przy domku jest duży, zadaszony taras z dębowym stołem i ławami oraz grill i piaskownica dla dzieci.

Całość znajduje się na dużej przestronnej działce 3500 m.kw. otoczonej gęstymi świerkami wysokości 8 m. Na terenie działki znajduje się staw około 350 m.kw. Położenie działki jest w centrum ale w pewnej odległości od głównego traktu. Na plażę jest bardzo blisko. Jest możliwość parkowania samochodów.

Zaletami miejscowości są: krystalicznie czysta woda w jeziorze, bardzo łagodny spadek dna, bezpieczna kąpiel dla dzieci, piaszczysta plaża, niczym nie skażone powietrze, grzybne lasy, bardzo dobra infrastruktura miejscowości.

Cena do 14 czerwca i od 1 września50 zł od osoby, minimum 4 osoby. W sezonie od 15 czerwca oraz lipiec i sierpień 420 zł do 6 osób . Telefon:  [numer telefonu został ukryty]


Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej