Wszystkich spragnionych czynnego wypoczynku zapraszamy w nasze skromne progi.Nasze nietuzinkowe położenie względem atrakcji turystycznych czyni nasze gospodarstwo świetnym punktem wypadowym na wycieczki piesze,rowerowe jaki i dla zmotoryzowanych.

Zaledwie 10min drogi i jesteśmy na czerwonym szlaku w kierunku Karłowa (serce Gór Stołowych),a w drodze na "Skalne Grzyby" .

Naszym gościom uzyczamy mapy,przewodniki oraz pomagamy w zorganizowaniu codziennych wycieczek....dzień powszedni / weekend
 Weekend majowy 2010Wypełnij formularz
- Zapytaj o ofertę
imię i nazwisko    od       do   
treść zapytania

 telefon 
 e-mail 


kod z obrazka

Najnowsze Wiadomości (Polanica-Zdrój)
 
2010-02-03 - Olimpijskie Mobilne Stop Cafe

Zawody slalomowe, pokazy narciarzy i snowboardzistów ORLEN Promo Team, Miasteczko Kibica i najświeższe informacje z Vancouver oraz coś specjalnego dla fanów freestyle'u - premiera gigapoduszki Big Air BAG! To wszystko w zimowym miasteczku Olimpijskie Mobilne Stop Cafe, które w połowie lutego odwiedzi polskie Tatry!

...więcej

 
2010-02-02 - Bezpieczna zima

Celem akcji "Bezpieczna zima" jest promocja bezpiecznego zachowania w górach i na stokach narciarskich. Akcję będą wspierać ratownicy GOPR/TOPR organizując pokazy akcji ratowniczych na stokach, naukę pierwszej pomocy, promocję odpowiedniego wyposażenia oraz zachowania na stoku.

...więcej

wcześniejsze wiadomości

Okoliczne noclegi

Noclegi w Bardzie [20 km] Noclegi w Bystrzycy Kłodzkiej [17 km] Noclegi w Dusznikach-Zdroju [9 km] Noclegi w Jerzykowicach Wielkich [17 km] Noclegi w Kłodzku [10 km] Noclegi w Kudowie-Zdroju [20 km] Noclegi w Lasówce [13 km] Noclegi w Mostowicach [16 km] Noclegi w Nowej Bystrzycy [14 km] Noclegi w Nowej Rudzie [19 km] Noclegi w Ścianawce Górnej [14 km] Noclegi w Szczytnej [5 km] Noclegi Zieleńcu [12 km]

Tanie noclegi

Tanie noclegi

 

Zapytaj o nocleg