Kameralna kwatera agroturystyczna Pod Jednym Dachem w malowniczej, górskiej miejscowości Skawie, oddalonej zaledwie 2 km od centrum uzdrowiska Rabka-Zdrój zaprasza na wypoczynek i nocleg !
  Występuje tutaj specyficzny mikroklimat, który pozytywnie wpływa na zdrowie-szczególnie osób chorych na górne drogi oddechowe i alergię.
  Z okien naszego domu można podziwiać przepiękny widok na Babią Górę i Luboń Wielki.

  Oferujemy Państwu piętro domu z oddzielnym wejściem tj. 4 pokoje: dwa 2-osobowe, oraz dwa 3-osobowe, każdy z wyjściem na taras lub balkon, tv, bezprzewodowym internetem, własną łazienką. Do dyspozycji Gości jest wyposażony aneks kuchenny, a także ogrodzony duży ogród z placem zabaw dla dzieci ( huśtawki,piaskownica,zjeżdżalnia ), trampoliną, gokartem, stołem do ping-ponga i kominkiem grillowym. Na terenie ogrodzonej posesji parking. Maksymalnie ugościć możemy 11 dorosłych osób i dostawić dwa łóżeczka turystyczne.
  W pobliżu (800 m od domu ) góralska restauracja Siwy Dym z regionalnymi potrawami i co wieczór muzyką na żywo, oraz pizzeria i bar z domowymi posiłkami dowożące dania do domu.
Zapraszamy na naszą stronę internetową do obejrzenia galerii, zapoznania sie z ofertą i atrakcjami w pobliżu.
    www.kwatera-rabka.pl

Zapytaj o nocleg