Dom drewniany, wybudowany na zboczu góry przy ulicy Zakopiańskiej 112, jest oddalony od ruchu ulicznego o 200 - 250 m. Wyżej są tylko łąki, strumyk i las.

Okolice domu to idealne miejsce na piesze wycieczki, biegi narciarskie. Koło domu można zjeżdżać na sankach i nartach, ale niestety nie mamy wyciągu.

Najbliższy wyciąg U Żura.

Do najbliższego sklepu — Biedronka 600 m. Do centrum Rabki od 1 do 1,5 km.

Wynajmujemy w drewnianym domu; jedną jedynkę, 2 pokoje dla 3 osób, jedną czwórkę i 5-osobową kwaterę; kuchnię i sypialnia z kominkiem. Komfortowo jest wynająć całe piętro dla rodziny lub grona przyjaciół. Tu do dyspozycji gości są 2 łazienki, 3 WC, 3 lodówki, kuchenka indukcyjna i gazowa. Piętro w okresie grzewczym, ogrzewanie jest elektryczne, systemem podłogowym, lampami grzewczymi i dodatkowo 3 kominkami.

Domek z osobnym wejściem z podwórka, idealny dla rodziny lub grona przyjaciół. 

Na parterze jest pokój gdzie, można odpoczywać na wygodnych legowiskach, tu jest spanie dla 2 dorosłych osób i małego dziecka. W kuchni jest kominek, TV, lodówka, kuchenka indukcyjna, mikrofala, bezprzewodowy czajnik, niezbędne naczynia i sztućce. Na drugim poziomie, na poddaszu jest sypialnia dla 5-ciu, osób, duża szafa i balkon. Do dyspozycji Gości jest bezprzewodowy Internet, świetlica z TV, taras, duży ogród z profesjonalnym placem zabaw i parking.

W zimie, na podwórku przy kominku ogrodowym i w dużej świetlicy, można przeżyć niezapomnianego Sylwestra. Nowy Rok, witamy na szczycie wzniesienia, skąd rozciąga się panorama uzdrowiska i okolicznych wiosek. Sylwester raczej plenerowy. Oświetlone lodowisko, stoki narciarskie i trasy biegowe czekają na miłośników białego szaleństwa. Cena 50 - 60 zł od osoby za dobę w tym opłata klimatyczna. Cena zależy od ilości noclegów. Wystawiamy rachunek VAT za nocleg.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku, który nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji z przyjazdu. Pozostała kwota za deklarowany pobyt płatna w dniu przyjazdu lub przelewem przed przyjazdem. Nie dokonujemy zwrotu zapłaty za niewykorzystany pobyt. Doba hotelowa trwa od godziny 16 w dniu przyjazdu, do godziny 12 w dniu wyjazdu. Nasza strona;. www.rabka-zdroj.org tel.0124234726 lub 697066616 [zapytaj o nocleg]

Nasz obiekt pojawił się w artykule dotyczącym noclegów polecanych przez turystów. Link do artykułu znajdą Państwo poniżej:

http://www.nocowanie.pl/rabka-zdroj---jakie-noclegi-najchetniej-rekomenduja-turysci.html

Za rok 2018 otrzymaliśmy Nagrodę specjalną Nocowanie. pl za bardzo wysoki standard usług oraz wyróżniający się obiekt w gronie kilkunastu tysięcy obiektów współpracujących z portalem Nocowanie.pl
                         

 

Zapytaj o nocleg