Narty, Snowboard

Zapraszamy na okresy 7-dniowe (od soboty do soboty) w cenie od 450 zł do 800 zł za dobę za cały dom dla maks. 7 osób dorosłych - w zależności od terminu.

 

Dom znajduje się w samym centrum sportów zimowych

  • 200 m od największego w Szczyrku i całych Beskidach kompleksu wyciągów narciarskich Szczyrk Mountain Resort (wcześniej: GAT/SON: CZYRNA-SOLISKO), łącznie 13 wyciągów i ponad 22 km tras o różnym stopniu trudności, którymi zjedziecie Państwo na nartach bezpośrednio pod nasz dom.
  • 300 m od nowej 10-osobowej kolejki gondolowej na Halę Skrzyczeńską.
  • 70 m od sztucznie naśnieżanego, oświetlonego stoku z wyciągiem Krasnal i szkółką dla dzieci oraz osób uczących się jazdy na nartach; w najbliższej okolicy (250m) znajdują się dalsze 4 wyciągi dla dzieci i miejsca do jazdy na sankach oraz trasa pontonowa - wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych.
  • 100 m od wypożyczalni sprzętu narciarskiego (3 punkty) i SKI serwisu.
  • 1 km od wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne - z tego wyciągu można również dojechać na nartach przez Halę Skrzyczeńską pod nasz dom.
  • 700 m od świetnie przygotowanej trasy narciarstwa biegowego o długości 1850 m, która dzięki różnorodnemu ukształtowaniu terenu umożliwia uprawianie narciarstwa biegowego zarówno przez narciarzy zaawansowanych, jak i początkujących adeptów biegów narciarskich. Łącznie w Szczyrku znajdą Państwo ok. 40 km tras do uprawiania narciarstwa biegowego, np. w pobliżu schroniska "Skrzyczne" istnieją doskonale tereny do uprawiania narciarstwa śladowego (Ski touring) oraz trasy biegowe w kierunku Malinowskiej Skały oraz Małego Skrzycznego, natomiast trasy biegowe Kubalonka zlokalizowane są przy Centralnym Ośrodku Sportu.


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej