ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!
Witamy Serdecznie!
Mamy do zaoferowania Państwu wypoczynek w dużym przestronnym mieszkaniu w ścisłym centrum Ustronia Morskiego, przy głównej ulicy, w odległości 100m od plaży. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w zabytkowej kamienicy.
LOKALIZACJA:
- ul. Bolesława Chrobrego 60
- 100m od plaży
- 30m od placu zabaw
- 200m od aquaparku Helios
- 100m od supermarketu
- liczne lokale gastronomiczne w sąsiedztwie
- wypożyczalnia rowerów po drugiej stronie ulicy
· Do Państwa dyspozycji mamy 2 mieszkania, każde z nich posiada własną łazienkę, kuchnię i po 2 pokoje.
Istnieje możliwość połączenia dwóch mieszkań w jeden duży 110-metrowy apartament, dla wieloosobowej rodziny, lub dwóch rodzin. Mieszkania połączone są ze sobą wspólnym przedpokojem. Przez przedpokój pierwszego mieszkania wchodzi się do mieszkania drugiego, oddzielonego drzwiami. Wszystkie pomieszczenia zamykane są na klucz.
1. Mieszkanie z przejściowym przedpokojem o pow. 50m2, przeznaczone max dla 5 osób. Posiada 2 przejściowe pokoje (z jednego dużego pokoju przechodzi się do drugiego mniejszego), kuchnia, łazienka z toaletą. Dodatkowym atutem jest słoneczny taras (8m2), z widokiem na główna ulicę; wyposażony w stolik i krzesła, doskonały na letnie śniadania i popołudniowy relaks.
2. Mieszkanie samodzielne, do którego przechodzi się przez przedpokój w/w mieszkania. Mieszkanie o pow. 60m2, przeznaczone max dla 6 osób. Posiada 2 przejściowe pokoje (z jednego pokoju przechodzi się do drugiego), przedpokój, kuchnia, łazienka z toaletą.
Wyposażenie obu mieszkań:
• 2 pokoje (TV, stół jadalny, łóżka)
• leżak plażowy, 2 koce plażowe, parawan
• Pościel i ręcznik dla każdej osoby, żelazko, deska do prasowania
• Łazienka – WC, prysznic, umywalka
• Kuchnia – kuchenka, lodówka, wyposażenie „domowe”
Pralka nie jest do dyspozycji gości!
Cennik 2023
Ø 1 Czerwiec - 26 Czerwiec - 200 zł/doba
Ø 27 Czerwiec – 31 Sierpień:
- Do 4 osób - 250 zł/doba
- 5 osób - 280zł/dobę
- 6 osób - 300zł/dobę
Ø Pozostałe dni w roku - 160 - 180zł/doba
Przy dłuższych pobytach (ponad tydzień) możliwość negocjacji ceny!
Doba rozpoczyna się o godz. 15, a kończy o godz. 12
Mieszkanie dostępne cały rok (posiada gazowe ogrzewanie). Zapraszamy także na majówkę, święta, długie weekendy.
Po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej bądź mailowej należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200zł, reszta kwoty płatna w dniu przyjazdu.
ZAPRASZAMY