Nocowanie.pl na konferencji CLICK 2018 dedykowanej branży IT

12 maja 2018 Nocowanie.pl wzięło udział w konferencji CLICK skierowanej do profesjonalistów branży IT. Wydarzenie odbywało się w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym i zgromadziło ponad 1200 uczestników.


Konferencja przyciągnęła branżowych ekspertów i firmy wykorzystujące nowe technologie i innowacyjne narzędzia. Nie mogło tam zabraknąć również największego portalu turystycznego – Nocowanie.pl.

Uczestnicy mogli porozmawiać z przedstawicielami firmy o obecnie prowadzonych rekrutacjach, procesie rekrutacji, atmosferze pracy i warunkach zatrudnienia. Portal zadbał również o komfort uczestników wydarzenia przygotowując strefę chilloutu. Specjaliści IT mogli skorzystać z pięknej pogody, relaksując się na niebieskich leżakach.


Kolejną atrakcją był w pełni elektryczny samochód -Tesla X. Uczestnicy, którzy dokończyli zdanie „Moja wymarzona praca to…” brali udział w konkursie, gdzie nagrodą była jazda autem. Najbardziej kreatywnych odpowiedzi udzielili: Weronika Kulbaka i Yeheniy Solovey.


Wielu uczestników dziwiła obecność portalu Nocowanie.pl na tego typu wydarzeniu. Niektórzy nie byli świadomi, że firma ma swoją siedzibę w Lublinie. W ciągu roku zwiększyliśmy zatrudnienie prawie o połowę i ciągle się rozwijamy, obecnie firma zatrudnia ponad 80 osób. Budowanie wizerunku pracodawcy jest w związku z tym coraz ważniejsze, dlatego zamierzamy częściej gościć na takich imprezach. Prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk, aktualne ogłoszenia znajdują się w zakładce praca na naszej stronie.


Do działu IT poszukujemy programistów PHP. Co wyróżnia naszą firmę wśród innych? Pracujemy na własnym produkcie, programiści mają realny wpływ na wygląd portalu. Taki model pracy gwarantuje stabilność zatrudnienia, praca nie jest stresująca, jak w przypadku zewnętrznych projektów, gdzie gonią deadline'y, a pracownicy ciągle mogą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również