Nocowanie.pl na konferencji Expert Summit 2018 dedykowanej branży IT

Nocowanie.pl na konferencji Expert Summit 2018 dedykowanej branży IT

7 listopada 2018 Nocowanie.pl wzięło udział w konferencji Expert Summit All about Microsoft technologies skierowanej do profesjonalistów branży IT. Wydarzenie odbywało się w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym i zgromadziło aż 1500 uczestników.

Konferencja Expert Summit to jedno z największych wydarzeń poświęconymj technologiom Microsoft w Polsce. Skierowana jest przede wszystkim do branży informatycznej, zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, administratorów sieci czy przedstawicieli biznesu. Nie mogło tam zabraknąć również największego portalu turystycznego – Nocowanie.pl.

Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firmy o prowadzonych obecnie rekrutacjach, atmosferze pracy i warunkach zatrudnienia. Firma ma swoją siedzibę w Lublinie, dlatego chętnie wspiera tego typu inicjatywy. W ciągu roku zatrudnienie wzrosło blisko o połowę, obecnie firma zatrudnia ponad 100 osób. Budowanie wizerunku pracodawcy jest w związku z tym coraz ważniejsze.

 

Aktualne ogłoszenia znajdują się również w zakładce praca na naszej stronie: nocowanie.pl/praca


Następny artykuł Mazurskie akweny. Co wiesz...

Komentarze

Zobacz również