Pobyty od Nocowanie.pl - zaoferuj turystom nową usługę

Pobyty od Nocowanie.pl - zaoferuj turystom nową usługę

Zastanawiasz się, w jaki sposób skutecznie sprzedać noclegi w swoim obiekcie? Nowa usługa, związana z ofertami pobytowymi, którą właśnie wprowadza portal Nocowanie.pl, jest odpowiedzią na twoje pytanie. Dowiedz się, czym są pobyty i dlaczego warto zastanowić się nad wprowadzeniem ich w twoim obiekcie noclegowym.

Konkurencja w branży turystycznej już dawno nie była tak duża. Właściciele obiektów noclegowych starają się skusić swoją ofertą jak największą liczbę turystów. Jest o co walczyć, gdyż tegoroczna sytuacja sprawiła, że na wakacje w Polsce zdecyduje się rekordowa liczba osób. Niektórzy specjaliści prognozują trwałe zmiany – według tych przewidywań, część konsumentów będzie z większą obawą planować zagraniczne podróże, przedkładając nad nie wypoczynek w kraju.

Nowe zapotrzebowanie wśród turystów. Czego oczekują podróżni?


Z tego też względu warto wypróbowywać nowe rozwiązania, które mogą odpowiadać zmieniającym się potrzebom. Współczesny świat charakteryzuje się bowiem szybszym tempem życia. Co prawda zwolniło ono na kilka miesięcy, jednak znowu zaczyna się powrót na dawne tory, choć niektóre zachowania, wypracowane podczas społecznej izolacji, mogą zostać w nas na dłuższy czas.

Dotyczy to przede wszystkim zakupów, które przeniosły się do internetu. Polacy kupują tam już nie tylko ubrania i drobne przedmioty, są o wiele bardziej skłonni dokonywać poważniejszych transakcji, jak zamówienie oferty pobytowej nie tylko na dłuższe wakacje, ale i krótszy urlop. Wiele osób nie chce przy tym podejmować wysiłku samodzielnej organizacji pobytu, oczekuje więc gotowych rozwiązań.

Odpowiadając na to zapotrzebowanie, portal Nocowanie.pl przygotował nową usługę związaną z pobytami. To udogodnienie zarówno dla turystów, jak też dla właścicieli obiektów noclegowych, którzy mogą teraz szybko i wygodnie sprzedawać wolne miejsca.

Pobyty, poznaj nową usługę od Nocowanie.pl


Usługa pobytów działa na podobnej zasadzie, jak doskonale ci znana oferta biura podróży na wakacje za granicą. Różnica jest zasadnicza – to ty oferujesz takie rozwiązanie w swoim obiekcie noclegowym! Pobyty są to gotowe oferty, które wystawiasz turyście do rezerwacji.

Co ważne, to ty narzucasz daty przyjazdu i wyjazdu, a poza tym określasz typ usługi oraz wszystkie rzeczy, jakie mogą wchodzić w jej zakres. Zależy ci na przykład, by twoi goście korzystali z wyżywienia tylko u ciebie? Umieszczasz taką informację w ofercie pobytowej, której turysta nie może już zmienić, ponieważ to ty ustalasz warunki i masz pełną kontrolę nad tym, co rezerwują podróżni.

Po przygotowaniu takiej oferty (możesz to zrobić w swoim panelu obiektu), podajesz cenę za cały pobyt dla wszystkich osób, które obejmują pobyt. Turysta od razu przy rezerwacji musi opłacić całą tę kwotę – pieniądze wpływają na twoje konto, więc nie martwisz się o ewentualne późniejsze kłopoty przy rozliczeniach.

Na czym polega usługa pobytów?

  • Określasz typ oferowanej usługi i wszystkie rzeczy, które wchodzą w jej zakres (np. wyżywienie, sauna, parking itp.), a później podajesz cenę za cały pobyt dla wszystkich osób.

  • Oferty, które wystawiasz, mają narzucone przez ciebie daty przyjazdu i wyjazdu. Turysta nie może ich zmienić.

  • Zmianie nie podlegają również inne warunki oferty, co zapewnia ci pełną kontrolę nad tym, co rezerwuje turysta.

  • Turysta od razu wpłaca całość kwoty, więc nie musisz już zajmować się rozliczeniami.

  • Minimalna długość pobytu, jaką możesz ustawić, wynosi 3 dni, natomiast maksymalna – 3 tygodnie.


Zyskujesz dodatkową formę promocji


Korzystając z usługi pobyty, możesz nie tylko szybko sprzedać wolne terminy w swoim obiekcie noclegowym, ale również jeszcze lepiej się wypromować i zyskać dodatkową widoczność! Informacja o tym, że oferujesz taki pobyt znajdzie w twojej wizytówce na Nocowanie.pl, a dodatkowo będzie widoczna także w portalu wakacje.pl.

Wakacje.pl współpracuje z wieloma prestiżowymi biurami podróży, oferuje turystom pobyty zarówno za granicą, jak też w kraju. Dzięki korzystaniu z nowej usługi Nocowanie.pl, jaką są pobyty, dotrzesz ze swoją ofertą do turystów, którzy poszukują w internecie gotowych ofert pobytowych na wakacje i inne okazje.

Następny artykuł Polskie miasta idealne na...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej