Pogoda na 4 tydzień marca 2018

Szukacie pogody na czwaty tydzień marca? Przedstawiamy dla Was prognozę, w której pod lupę wzięliśmy obszar mazurski, górski i nadmorski. Sprawdźcie sami!

Pogoda nad morzem

 

Na początku czwartego tygodnia marca, w miejscowościach leżących przy zachodniej części wybrzeża synoptycy zapowiadają słaby deszcz. W kolejnych dniach opady ustaną, a na niebie będziemy obserwować rosnące zachmurzenie. Wraz z końcem tygodnia, pogoda także przyniesie deszcz. Temperatura wyniesie od 5 do 7 stopni Celsjusza.

 

Jeśli chodzi o centralną część wybrzeża - prognoza również obfitować będzie najpierw w okresowe opady deszczu. Później przez kilka dni powinno być częściowo słonecznie. W okolicy 25 marca, zdaniem meteorologów może spaść trochę śniegu. Pod koniec tygodnia również zapowiadane są opady deszczu. Na termometrach odczytamy od 5 do 7 kresek powyżej zera.

 

W miastach położonych przy Zatoce Gdańskiej, początkowo możemy spodziewać się nieco niższej temperatury w wysokości 3 stopni Celsjusza, która w kolejnych dniach zacznie stopniowo wzrastać do maksymalnie 7 kresek. Potowarzyszy nam tutaj więcej zachmurzeń z przejaśnieniami i co najmniej dwa deszczowe dni.

 

Sprawdź oferty w kilku nadmorskich miastach:

Noclegi Rewal

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Krynica Morska

 

Pogoda na Mazurach

 

W Krainie Tysiąca Jezior, na początku tygodnia pojawią się chmury i przelotne opady deszczu. Gdzieniegdzie może zaskoczyć nas jeszcze słaby śnieg. W środku tygodnia będziemy mogli liczyć na mieszankę pogodową w postaci chmur i słońca. Tak jak nad morzem - ostatnie dni czwartego tygodnia też okażą się deszczowe. Termometry wskażą od 3 do 8 kresek na plusie.

 

Wybierasz się na Mazury? Koniecznie przejrzyj:

Noclegi Giżycko

Noclegi Mikołajki

Noclegi Ruciane-Nida

 

Pogoda w górach

 

Tatry

Przez co najmniej cztery dni popada tutaj deszcz, śnieg, deszcz ze  śniegiem oraz marznący deszcz. Pozostałe dni będą raczej pochmurne. Słońce wyjrzy na chwilkę 25 marca. Termometry odnotują od 1 do 8 stopni Celsjusza.

 

Beskidy

Tutaj także przewidywane są 3 lub 4-dniowe opady atmosferyczne, lecz tym razem pogoda nie będzie obfitować w śnieg. W pozostałej części czwartego tygodnia nie zabraknie chmur i jednodniowego przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy od 6 do 12 stopni Celsjusza.

 

Karkonosze

Synoptycy zapowiadają najpierw okresowy śnieg i deszcz. Później możemy liczyć na dwa słoneczne dni. 27 i 28 marca pojawią się chmury i ponownie popada deszcz. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 1, a 6 stopniami Celsjusza.

 

Bieszczady

Według prognozy, w tym rejonie deszcz będzie padał co drugi dzień.W pozostałych dniach niebo pozostanie raczej pochmurne. Termometry pokażą od 5 do 10 kresek powyżej zera.

 

Wybierasz się w góry? Zobacz, jakie oferty czekają na Ciebie w tych górskich kurortach:

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

Noclegi Krynica-Zdrój

 

Z pewnością zainteresuje Cię: Pogoda na Wielkanoc 2018

 

fot. manfredrichter, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

8 miesięcy temu
jaka pogoda w naleczowie w swieta

Zobacz również