Pogoda na koniec marca 2018

Wraz z końcem marca, w Polsce rozpoczynają się w tym roku Święta Wielkanocne. Czy pogoda przyniesie jeszcze opady śniegu i czy będziemy mogli liczyć na odrobinę słońca? Wszystkiego dowiecie się z poniższej prognozy obejmującej 5 ostatnich dni miesiąca.

Pogoda nad morzem

 

W miejscowościach leżących przy zachodniej granicy w Niemcami, koniec marca obfitował będzie w co najmniej dwa deszczowe dni. Pozostałe powinny być raczej słoneczne. Temperatura wyniesie od 5 do 12 stopni Celsjusza w ciągu dnia.

 

W centralnej części wybrzeża bałtyckiego również mogą potowarzyszyć nam dwudniowe lub trzydniowe opady deszczu. Ponadto, pojawi się trochę chmur i słońca, a termometry wskażą od 4 do 11 kresek powyżej zera.

 

Jeśli chodzi o okolice Trójmiasta, pod koniec miesiąca może popadać śnieg z deszczem, a także sam deszcz. Zdaniem synoptyków, przez jeden dzień niebo zostanie przysłonione przez spore zachmurzenie. Na szczęście, nie zabraknie także słońca, które wyjrzy 28 i 31 marca. Na termometrach odczytamy od 5 do 12 stopni Celsjusza.

 

Wielkanoc nad morzem? Czemu nie! Przejrzyj atrakcyjne oferty w kilku miejscowościach:

Noclegi Hel

Noclegi Rewal

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Krynica Morska 

 

Pogoda w górach

 

Pogoda w Tatrach

W tym rejonie opady atmosferyczne będą gościć przez około trzy dni. Jak podają meteorolodzy - oprócz deszczu może dodatkowo wystąpić śnieg. Mimo wszystko, na niebie pokaże się odrobinę słońca. Temperatura wyniesie od 2 do 9 stopni Celsjusza w ciągu dnia.

 

Pogoda w Beskidach

Tutaj również zapowiadany jest śnieg, lecz popada on tylko przez jeden dzień. W pozostałych dniach powinno pokazać się więcej słońca. Termometry wskażą od 6 do maksymalnie 14 kresek powyżej zera.

 

Pogoda w Bieszczadach

Początkowo, przez dwa dni potowarzyszy nam trochę śniegu i deszczu. W kolejnych dniach, na niebie zaobserwujemy trochę chmur i słońca. Termometry odnotują od 5 do 13 stopni Celsjusza.

 

Pogoda w Karkonoszach

Synoptycy najpierw przewidują trochę śniegu, później natomiast trochę chmur i słońca. Najładniejszy będzie ostatni dzień marca. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 1, a 9 stopniami Celsjusza.

 

Co przygotowali właściciele obiektów noclegowych w górach? Zobacz:

Noclegi Wisła

Noclegi Cisna

Noclegi Szczawnica

Noclegi Krynica-Zdrój

 

Pogoda na Mazurach

 

Najpierw czeka na nas duże zachmurzenie, a także okresowe opady deszczu oraz śniegu. Następnie, opady atmosferyczne ustaną i stopniowo zza chmur zacznie wyglądać słońce. Na termometrach od 3 do 12 stopni Celsjusza.

 

Zobacz także: Pogoda na wiosnę 2018

 

fot. TanteTati, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również