Pogoda na sierpień 2017 na Mazurach

Na Mazurach początek sierpnia bardzo ciepły i słoneczny. Miejscami termometry wskażą nawet 35 stopni Celsjusza. W kolejnych dniach również dużo słońca. Korzystne warunki atmosferyczne utrzymają się właściwie przez cały sierpień. Dopiero końcówka miesiąca przyniesie ochłodzenie oraz możliwe opady deszczu. Sprawdź przewidywaną prognozę pogody w poszczególnych miastach.

Giżycko

W Giżycku początek miesiąca bardzo ciepły. Termometry wskażą nawet 34 stopni Celsjusza. W kolejnych dniach równie słonecznie. Najzimniejsza końcówka miesiąca, kiedy to synoptycy zapowiadają od 19 do 24 stopni na plusie. Ostatni tydzień również deszczowy, będą to jednak jedynie przelotne opady.

 

Zobacz także:


Mikołajki

Jaka pogoda czeka nas w Mikołajkach? Przez pierwsze trzy tygodnie synoptycy zapowiadają od 23 nawet do 35 stopni Celsjusza. Najcieplejsze pierwsze dni sierpnia. Ostatnie dni miesiąca przyniosą lekkie ochłodzenie oraz możliwe przelotne opady deszczu.

 

Szukasz noclegu na Mazurach? Sprawdź atrakcyjne oferty: Noclegi na Mazurach


Suwałki

W Suwałkach nieco chłodniej, choć w pierwszych dniach miesiąca termometry wskażą 30 stopni Celsjusza. W kolejnych tygodniach temperatura wahać się będzie od 18 do 24 stopni na plusie. Podobnie jak w innych mazurskich miejscowościach, również w Suwałkach końcówka miesiąca chłodna i deszczowa.

 

Zobacz gdzie warto zatrzymać się w Suwałkach:

 

Augustów

W Augustowie słoneczne i upalne dwa pierwsze dni sierpnia. W kolejnych tygodniach synoptycy zapowiadają od 19 do 25 stopni na plusie. Możliwe zachmurzenie oraz przelotne opady deszczu wystąpić mogą w ostatnim tygodniu miesiąca.

 

Zobacz także:


źródło zdjęcia: fot.thonatos, pixabay.com, CC0 Public Domain

 

Komentarze

Zobacz również