Pogoda nad morzem w styczniu 2018

Analizując styczniową pogodę w kilku wybranych przez nas miejscowościach, termometry nam morzem nie wskażą więcej niż 7 i mniej niż minus 2 stopnie Celsjusza. Silniejszy wiatr pojawi się Międzyzdrojach i we Władysławowie. Jaka prognoza potowarzyszy nam w pozostałych nadmorskich kurortach? Zobaczcie sami!

Pogoda nad morzem

 

Końcówka pierwszego tygodnia stycznia w Międzyzdrojach zapowiada się raczej pochmurno i deszczowo. Drugi tydzień miesiąca przyniesie zarówno trochę chmur, jak i słońca. Może także wystąpić silniejszy wiatr. Trzeci tydzień obfitować będzie w co najmniej 2 deszczowe dni. Ponadto, zaobserwujemy spore zachmurzenie. W ostatnim tygodniu miesiąca także pochmurno. Gdzieniegdzie tylko mogą pojawić się małe przejaśnienia, jak również opady deszczu, śniegu i lodu, które potowarzyszą nam do końca stycznia. Termometry wskażą od 7 do minus 1 stopnia Celsjusza.

 

Pod koniec pierwszego tygodnia miesiąca w Darłowie również zapowiadane są chmury i opady deszczu. Więcej promieni słonecznych zaobserwujemy dopiero pomiędzy 7, a 15 stycznia. Zdaniem synoptyków, możemy wtedy liczyć także na jednodniowy marznący deszcz. Trzeci tydzień miesiąca będzie stanowił mieszankę pogodową w postaci słońca, deszczu przechodzącego w marznące opady oraz dużego zachmurzenia. W czwartym tygodniu miesiąca śnieg popada przez około 3 dni. Pozostałe będą raczej pochmurne. Na termometrach odczytamy od 6 do minus 2 stopni Celsjusza.

 

We Władysławowie najpierw czekają na nas przelotne opady śniegu i deszczu. Po 7 stycznia pogoda nieco się poprawi i na chwilę wyjrzy słońce. W kolejnych dniach potowarzyszą nam już niskie chmury oraz jednodniowy opad deszczu. Słońce ponownie zawita do nas w okolicy 14, 15 i 16 stycznia. Co z drugą połową miesiąca? Na odrobinę promieni słonecznych możemy liczyć jedynie 24 stycznia. Opady atmosferyczne zapowiadane są do 25 stycznia. Później pogoda przyniesie sporo chmur, a także silniejszy wiatr. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 1, a 6 stopniami Celsjusza.

 

Ostatnie dni pierwszego tygodnia miesiąca w Krynicy Morskiej obfitować będą w przelotne opady i duże zachmurzenie. Do 15 stycznia możemy spodziewać się jeszcze jednodniowych, niewielkich opadów deszczu ze śniegiem. W pozostałych dniach wystąpią natomiast liczne zachmurzenia z przejaśnieniami. W drugiej połowie miesiąca do 25 stycznia będzie raczej pochmurno. Według meteorologów, przelotne opady deszczu lub śniegu potowarzyszą nam 17, 26, a także 30 stycznia. Pod koniec miesiąca na niebie również pojawi się sporo chmur. Termometry odnotują od 5 do minus 2 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj inne oferty nad morzem:

 

Noclegi Ustka

Noclegi Rewal

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Jastarnia

 

Zobacz także:

 

 

fot. minka2507, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również